Ülevaatuspunkt Õismäel

ülevaatuspunkt rocca al mares

Ülevaatuspunkt Rocca Al Mares – kliendikeskne, mugav ja kiire teenindus


Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt, mis kuulub Profdiagnostik OÜ-le, on ainulaadne koht Tallinnas, kus tehnoülevaatust pakutakse ka pühapäeviti.

Asudes otse Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse parklas, on see ülevaatuspunkt väga ligipääsetav Õismäe ja Haabersti piirkonna elanikele, pakkudes neile võimalust teha ülevaatus kiirelt ja mugavalt kõigil nädalapäevadel kl. 10.00-20.00.


Rocca Al Mare ülevaatuspunkt: uus staar Tallinnas

Profdiagnostik OÜ-le kuuluv Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on uus tulija Tallinna tehnoülevaatuse maastikul, mis avas uksed 2023. aasta aprillis. Vaid lühikese ajaga on see kiirelt leidnud oma koha Õismäe ja Haabersti piirkonna autoomanike südametes tänu kiirele teenindusele, paindlikele lahtiolekuaegadele ning suurepärasele asukohale Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas.

Profdiagostik on tegelenud sõidukite tehnoülevaatuse korraldamisega juba alates 2001. aastast. Meie pikaajaline kogemus, ulatuslikud teadmised ja uuenduslikud lahendused võimaldavad pakkuda kiireid, professionaalseid ja usaldusväärseid teenuseid, et tagada sõidukite liiklusohutus ja vastavus kehtivatele standarditele.

Lisaks innovatiivsetele lahendustele – vaid meil saad ülevaatuse tehtud 15 minutiga – peame oluliseks keskkonnasäästlikkust ning seoes sellega oleme välja arendanud täielikult täielikult paberivaba teenuse. Nii hoiame koos loodust ja aitame kaasa jätkusuutlikkusele ning vähendame oma tjklegevusega seotud ökoloogilist jalajälge.

Broneeri ülevaatuse aeg veebis

Meie soodne ssukoht Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas teeb ülevaatuspunkti kergesti leitavaks ja ligipääsetavaks Õismäe ja Haabersti elanikele.

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt pakub mitmekülgset ülevaatusteenust, mis hõlmab mopeedautode, sõiduautode, kaubikute, mootorrataste, haagiste, ATV-de ja liikurmasinate tehnoülevaatust

Lisaks kiirele teenindusele on Rocca Al Mare Ülevaatuspunktil ka mugav online-broneerimissüsteem, mis võimaldab teil leida endale sobiva aja ning tasuda ülevaatuse digitaalselt. Kui tasute meie online broneerimiskeskkonna kaudu on hind alati soodsam.

Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on klientidele mugav ooteala, kus on võimalik aega veeta, samal ajal kui spetsialistid teie sõidukiga tegelevad. 

ülevaatuspunkt rocca al mares

Küsimused ja vastuses seoses Rocca Al Mare ülevaatuspunktiga

Kus täpselt Rocca Al Mare ülevaatuspunkt asub?

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt asub otse Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas Tallinnas.

Millised sõidukid saavad ülevaatuse Rocca Al Mare Ülevaatuspunktis?

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt pakub tehnoülevaatust mopeedautodele, sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-dele ja liikurmasinatele.

Mis ajal on Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt avatud?

Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt on avatud kõigil nädalapäevadel, ka pühapäeval kl.10.00-20.00.

Kuidas saab broneerida aega ülevaatuseks Rocca Al Mare Ülevaatuspunktis?

Aja ülevaatuseks saab broneerida Profdiagnostik OÜ veebilehe www.tehnoulevaatus.ee broneerimiskeskkonnas.

Kas Rocca Al Mare Ülevaatuspunktis on ooteala klientidele?

Jah, Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on klientidele mugav ooteala, kus nad saavad aega veeta, kuni nende sõiduk on ülevaatusel.

Kas Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt on keskkonnasõbralik?

Jah, Profdiagnostik OÜ, millele kuulub Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt, on pühendunud ressursside säästmisele, paberivaba poliitika rakendamisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele, et vähendada tegevusest tulenevat ökoloogilist jalajälge.

Millal avati Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt?

Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt avati 2023. aasta aprillis.

Kui kaua võtab aega sõiduki ülevaatus Rocca Al Mare Ülevaatuspunktis?

Rocca Al Mare Ülevaatuspunktis saab sõiduki ülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga.

Kas Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on võimalik teha ülevaatus pühapäeviti?

Jah, Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Kasulikud artiklid seoses tehnoülevaatusega