Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

veoauto-tehnoulevaatus

Veoauto ülevaatus Tehnoülevaatus punktis

Veoauto tehnoülevaatus jaguneb kahte kategooriasse: N2 kategooria ehk veoauto, mille täismass on 3,5t-12t ja N3 ehk veoauto, mille mass on üle 12t. Ülevaatuse kategooria oleneb sõiduki massist, ent mõlema ülevaatuse sisu on tegelikult sarnane. Veoauto kategooria on märgistus alati sõiduki passis ning seda on oluline teada ülevaatusele tulles ja aega broneerides.

Veoauto ülevaatusele saab broneerida soodsamalt kodulehel. Veebis broneerides on hind odavam ning säästad nii aega kui raha.

Veoauto ülevaatus tuleb teha iga 12 kuu möödumisel

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel. 

Et olla valmis veoauto ülevaatuseks, tuleks tehnoülevaatusele minnes veenduda, et kaasas on järgnev lisavarustus:

Enne tehnoülevaatusele tulekut soovitame lugeda kasulikke nõuandeid, kuidas tehnoülevaatuselt läbi saada?

Veoauto ülevaatuseks vajalikud dokumendid

Lisaks ohutusvarustusele on kohustuslik tehnoülevaatusele kaasa võtta sõiduki ja ülevaatusele tulija dokumendid. Jälgi, et kaasas oleks:

Ülevaatusele võib sõidukiga tulla isik, kellel on olemas sõiduki registreerimistunnistus, sõltumata sellest, kas isik on sõiduki omanik või autopassi järgi lubatud kasutaja.

Miks tuleb käia regulaarselt veoauto ülevaatusel?

Veoauto ülevaatus on oluline, kuna kõikidele ohutusnõuetele vastav, õigesti hooldatud ja töökorras sõiduk võib liiklusõnnetusse sattuda väiksema tõenäosusega. Lisaks enda turvalisuse tagamisele aitab tehnoülevaatus vähendada kahjulikku mõju keskkonnale ning tagada õiglase konkurentsi transpordisektoris. Ülevaatuse läbinud sõidukiga on lubatud liigelda kogu Euroopa Liidus.

Veoauto ülevaatuseks eelista kiiret ja professionaalset Tehnoülevaatuse punkti

Veoautode ülevaatust pakub Tehnoülevaatus Tallinna külje all Peetris, Helgi tee 4. Ülevaatusele soovitame broneerida läbi kodulehe, see on kõige soodsaim viis. Pakume veebis broneerijatele teenuse pealt 6€ soodustust. 

Veoauto ülevaatus Tehnoülevaatuspunktis on kiire, kõigest 15 minutiga. Oma töös lähtume seadustest ning kontrollime, et sõiduk vastaks etteantud nõuetele ning oleks liiklemiseks turvaline. 

Klientide mugavus ja aeg on meile väärtuslik: töötame mitmel liinil, tagamaks kiiret teenindust, mille vältel saavad kliendid nautida vaba hetke mugavas ooteruumis. Lisaks ei pea muretsema auto määrimise pärast, meie tehnoülevaatuse läbiviijad on alati puhaste riietega!

Veoauto ülevaatuse hinnakirjaga saab tutvuda meie kodulehel.

Sulle võivad huvi pakkuda ka need postitused