Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Järelkäru tehnoülevaatus

Lisaks sõiduki ülevaatusele on regullaarne järelkäru tehnoülevaatus kohustuslik. Oleme kirja pannud soovitused, mis tasub enne järelkäru tehnoülevaatusele tulekut meelespidada.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

järelkäru tehnoülevaatus

Millistele sõiduki kategooriatele kehtib järelkäru tehnoülevaatus?

Järelkäru tehnoülevaatus kehtib O1, O2, O3 ja O4 kategooria järelkärudele. Järelkärude kategooriad on sätestatud vastavas Majandus- ja kommunikatsiooniministri määruses. O-kategooria sõidukid on haagised ehk järelkärud, mis on jagatud järgnevalt:

Järelkäru tehnoülevaatus – millised on ajalised piirangud?

Järelkäru tehnoülevaatus tugineb reeglitele, mis on sätestatud määruses Mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetele vastavuse kontrollimise tingimused ja kord kategooriatele O1, O2, O3 ja O4. Järelkäru tehnoülevaatus tuleb sooritada regulaarselt fikseeritud aja järel, mis oleneb järelkäru vanusest. Kui tehnoülevaatus nõuded on järelkärudele olenemata kategooriast üsna sarnased, siis esineb erinevusi O1 kategooria puhul.

O1 kategooria järelkäru tehnoülevaatus

O2, O3, O4 kategooria järelkäru tehnoülevaatus

Teostame järelkäru tehnoülevaatus Tehnoülevaatus punktides Harjumaal

Kui järelkäru tehnoülevaatus on lõppemas, broneeri ülevaatuse aeg mugavalt Tehnoülevaatus kodulehel ning säästa teenuse hinnalt 6 eurot. Tehnoülevaatus teostab järelkäru tehnoülevaatust Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116, ning Peetris, aadressil Helgi tee 4. 

Tehnoülevaatuspunktides teostatakse nii sõiduki kui järelkäru tehnoülevaatus professionaalide poolt, kes järgivad lisaks kvaliteedinõuetele ka puhtusnõudeid, tagades nii sõiduki puhtuse ka pärast tehnoülevaatust. Lisaks teostatakse järelkäru tehnoülevaatus minimaalse ajakuluga, kuna tehnoülevaatust teostatakse mitmel liinil samaaegselt.

Broneeri järelkäru tehnoülevaatus Tallinnas ja Peetris Tehnoülevaatus kodulehel.