Kvaliteetne auto ülevaatus

Kas oled kunagi mõelnud, et auto tehnoülevaatus võib olla vahe elu ja surma vahel? Kui vastasid ei, siis on aeg mõtteviisi muuta, ent kui jah, siis on aeg tegutseda.

LOE LISAKS

Kvaliteetne auto ülevaatus

Kas oled kunagi mõelnud, et auto tehnoülevaatus võib olla vahe elu ja surma vahel? Kui vastasid ei, siis on aeg mõtteviisi muuta, ent kui jah, siis on aeg tegutseda.

LOE LISAKS

Kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa elu

Kas oled kunagi mõelnud, et auto tehnoülevaatus võib olla vahe elu ja surma vahel? Kui vastasid ei, siis on aeg mõtteviisi muuta, ent kui jah, siis on aeg tegutseda. Kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu.

EUROOPA PARLAMENT JA EUROOPA LIIDU NÕUKOGU, 28. märtsi 2011. aasta valges raamatus „Euroopa ühtse transpordipiirkonna tegevuskava – Konkurentsivõimelise ja ressursitõhusa transpordisüsteemi suunas” seadis komisjon eesmärgiks tõhustada keskkonnasäästlikust ja liiklusohutust sõidukite tehnoülevaatuste kaudu.

Tehnoülevaatus on osa üldisemast korrast, millega tagatakse, et sõidukeid hoitakse nende kasutamise ajal liiklusele ohutus ja keskkonna seisukohast vastuvõetavas seisukorras.

Iga kord, kui astud oma autosse, paned sa mängu midagi rohkemat kui lihtsalt aja või kütusekulu. Sa paned mängu nii enda, aga ka kaasreisijate elu.

On kohutav mõelda, et elu võib sõltuda sellest, kas sõiduki pidurid töötavad korralikult või kas rehvidel on piisavalt haarduvust. Kuid see on reaalsus, millega kõik iga päev kokku puutume.

Auto tehnoülevaatus pole lihtsalt formaalsus, mida tuleb kord aastas teha. See on elulise tähtsusega protseduur, mis aitab tagada auto ohutuse ja kindlustunne, et sõiduk on valmis sind ning sinu kaasreisijaid turvaliselt sihtkohta viima. Seega teatud juhtudel kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu.

Profdiagnostiku spetsialistid Tallinnas teevad oma tööd pühendumusega, sest nad mõistavad, et sinu elu võib sõltuda nende professionaalsusest. Töö teostamiseks kasutatakse kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnikaid, et tagada sinu auto tehniline korrasolek ning kindlustunne. Lisaks sellele teostavad Profdiagnostiku spetsialistid tehnoülevaatuse ka kiiresti ja mugavalt. Veebipõhise broneerimissüsteemi abil saad sa valida endale sobiva aja ja sõiduk saab ülevaatuse läbitud vaid 15 minutiga. Kiireim ja kõige mugavam teenus Tallinnas!

Lisaks on Profdiagnostiku hinnad konkurentsivõimelised, olles hinna määramisel arvestanud ohutusega kui sõidukijuhi põhiõigusega, mitte luksusega. Lõppude lõpuks kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu, millest tulenevalt peaks iga sõidukijuht oma sõidukit regulaarselt kontrollima.

Tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole

Kujuta ette, et auto on nagu suur masin, millel on palju erinevaid osi, mis kõik peavad omavahel õigesti töötama, et masin oleks ohutu ja efektiivne. Nüüd, kui üks osa – olgu see siis pidur, rehv või tuli – ei tööta korralikult, võib see põhjustada kogu masina tõrke või isegi õnnetuse.

Tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole. Ülevaatajad on nagu arstid, kes vaatavad sinu auto üle ja kontrollivad, kas kõik osad töötavad korralikult. Nad kontrollivad kõike alates rehvidest, piduritest, heitmetest kuni tulede ja roolisüsteemini. Leides midagi, mis ei tööta korralikult, teavitavad nad sellest auto omanikku, kes saab vead parandada. See aitab tagada, et auto on ohutu nii juhile kui ka kaasliiklejatele.

Kvaliteetne auto ülevaatus on oluline mitte ainult Eesti teedel, vaid kõikjal maailmas, sest autod on universaalsed ja neid kasutatakse kogu maailmas. Ka õnnetused on universaalsed – vahet ei ole, kus sa oled, kui su auto ei tööta korralikult, võib see lõppeda õnnetusega. Ehk auto tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole, mis aitab tagada, et sinu auto on ohutu ja töötab korralikult, kaitstes nii sind kui ka teisi liiklejaid.

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Peetris vaid 15 minutiga

Teosta om auto tehnoülevaatus Peetris, kus teostatakse ülevaatus vaid 15 minutiga. Kui sõidukil peaks esinema probleeme, selgitavad meie kogenud spetsialistid vajadusel ilmnenud vigasid ning edaspidiseid võimalusi. Broneeri aeg tehnoülevaatusele mugavalt meie kodulehel ja väldi järjekorras ootamist.

Kvaliteetne auto ülevaatus – seotud küsimused ja vastused

Kas kõik autod peavad läbima tehnoülevaatuse?

Jah, kõik autod, mis on mõeldud liikluses osalemiseks, peavad regulaarselt läbima tehnoülevaatuse. See on oluline mitte ainult seaduse järgimiseks, vaid ka selleks, et tagada nii autojuhi, kaasreisijate kui ka teiste liiklejate ohutus.

Millist rolli mängib kvaliteetne tehnoülevaatus liiklusohutuses?

Kvaliteetne tehnoülevaatus on liiklusohutuse seisukohalt hädavajalik. See aitab tuvastada ja lahendada tehnilised probleemid, mis võivad mõjutada auto ohutust, näiteks pidurite, rehvide, tulede, roolisüsteemi ja muu olulise korrasolekut.

Kas ma peaksin valima kiireima või kvaliteetseima tehnoülevaatuse?

Mõlemad on olulised. Kiirus on mugavusfaktor, kuid kvaliteet on ohutusfaktor. Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktides on võimalik saada mõlemat: kiiret ja kvaliteetset teenust.

Kas kvaliteetne tehnoülevaatus on kallim?

Mitte tingimata. Kuigi mõned teenusepakkujad võivad küsida kvaliteetsema teenuse eest rohkem, siis Profdiagnostiku hind on konkurentsivõimeline, pakkudes samal ajal suurepärast teenust ja kasutades kaasaegseid seadmeid. Kuna kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu, ei tohiks tehnoülevaatuse pealt raha kokku hoida.

Kuidas saab tehnoülevaatus aidata päästa elusid?

Tehnoülevaatus aitab tuvastada probleeme, mis võivad ohustada sõiduki juhi, kaasreisijate ja teiste liiklejate turvalisust. Näiteks võib pidurite korrasolek olla elu ja surma küsimus. Korralik tehnoülevaatus aitab kindlaks teha, kas kõik auto olulised osad töötavad nii nagu peaksid, vältides liikluses ohtlikke olukordi.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap