Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Kvaliteetne auto ülevaatus

Kas oled kunagi mõelnud, et auto tehnoülevaatus võib olla vahe elu ja surma vahel? Kui vastasid ei, siis on aeg mõtteviisi muuta, ent kui jah, siis on aeg tegutseda. Kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu.

EUROOPA PARLAMENT JA EUROOPA LIIDU NÕUKOGU, 28. märtsi 2011. aasta valges raamatus „Euroopa ühtse transpordipiirkonna tegevuskava – Konkurentsivõimelise ja ressursitõhusa transpordisüsteemi suunas” seadis komisjon eesmärgiks tõhustada keskkonnasäästlikust ja liiklusohutust sõidukite tehnoülevaatuste kaudu. Tehnoülevaatus on osa üldisemast korrast, millega tagatakse, et sõidukeid hoitakse nende kasutamise ajal liiklusele ohutus ja keskkonna seisukohast vastuvõetavas seisukorras.

Iga kord, kui astud oma autosse, paned sa mängu midagi rohkemat kui lihtsalt aja või kütusekulu. Sa paned mängu nii enda, aga ka kaasreisijate elu. On kohutav mõelda, et elu võib sõltuda sellest, kas sõiduki pidurid töötavad korralikult või kas rehvidel on piisavalt haarduvust. Kuid see on reaalsus, millega kõik iga päev kokku puutume.

Kvaliteetne auto ülevaatus - Tehnoülevaatus

Auto tehnoülevaatus pole lihtsalt formaalsus, mida tuleb kord aastas teha. See on elulise tähtsusega protseduur, mis aitab tagada auto ohutuse ja kindlustunne, et sõiduk on valmis sind ning sinu kaasreisijaid turvaliselt sihtkohta viima. Seega teatud juhtudel kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu.

Profdiagnostiku spetsialistid Tallinnas teevad oma tööd pühendumusega, sest nad mõistavad, et sinu elu võib sõltuda nende professionaalsusest. Töö teostamiseks kasutatakse kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnikaid, et tagada sinu auto tehniline korrasolek ning kindlustunne. Lisaks sellele teostavad Profdiagnostiku spetsialistid tehnoülevaatuse ka kiiresti ja mugavalt. Veebipõhise broneerimissüsteemi abil saad sa valida endale sobiva aja ja sõiduk saab ülevaatuse läbitud vaid 15 minutiga. Kiireim ja kõige mugavam teenus Tallinnas!

Lisaks on Profdiagnostiku hinnad konkurentsivõimelised, olles hinna määramisel arvestanud ohutusega kui sõidukijuhi põhiõigusega, mitte luksusega. Lõppude lõpuks kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu, millest tulenevalt peaks iga sõidukijuht oma sõidukit regulaarselt kontrollima.

Tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole

Kujuta ette, et auto on nagu suur masin, millel on palju erinevaid osi, mis kõik peavad omavahel õigesti töötama, et masin oleks ohutu ja efektiivne. Nüüd, kui üks osa – olgu see siis hammasratas, rehv või tuli – ei tööta korralikult, võib see põhjustada kogu masina tõrke või isegi õnnetuse.

Ent tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole. Ülevaatajad on nagu arstid, kes vaatavad sinu auto üle ja kontrollivad, kas kõik osad töötavad korralikult. Nad kontrollivad kõike alates rehvidest, piduritest, heitmetest kuni tulede ja roolisüsteemini. Leides midagi, mis ei tööta korralikult, teavitavad nad sellest auto omanikku, kes saab vead parandada. See aitab tagada, et auto on ohutu nii juhile kui ka kaasliiklejatele.

Kvaliteetne auto ülevaatus on oluline mitte ainult Eesti teedel, vaid kõikjal maailmas, sest autod on universaalsed ja neid kasutatakse kogu maailmas. Ka õnnetused on universaalsed – vahet ei ole, kus sa oled, kui su auto ei tööta korralikult, võib see lõppeda õnnetusega. Ehk auto tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole, mis aitab tagada, et sinu auto on ohutu ja töötab korralikult, kaitstes nii sind kui ka teisi liiklejaid.

Tehnoülevaatus on nagu arstivisiit sinu autole - Tehnoülevaatus

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Peetris vaid 15 minutiga

Teosta om auto tehnoülevaatus Peetris, kus teostatakse ülevaatus vaid 15 minutiga. Kui sõidukil peaks esinema probleeme, selgitavad meie kogenud spetsialistid vajadusel ilmnenud vigasid ning edaspidiseid võimalusi. Broneeri aeg tehnoülevaatusele mugavalt meie kodulehel ja väldi järjekorras ootamist.

tehnoulevaatus peetris broneeri aeg

Korduvad küsimused seoses tehnoülevaatusega Peetris

Kvaliteetne tehnoülevaatus on liiklusohutuse seisukohalt hädavajalik. See aitab tuvastada ja lahendada tehnilised probleemid, mis võivad mõjutada auto ohutust, näiteks pidurite, rehvide, tulede, roolisüsteemi ja muu olulise korrasolekut.

Mõlemad on olulised. Kiirus on mugavusfaktor, kuid kvaliteet on ohutusfaktor. Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktides on võimalik saada mõlemat: kiiret ja kvaliteetset teenust.

Mitte tingimata. Kuigi mõned teenusepakkujad võivad küsida kvaliteetsema teenuse eest rohkem, siis Profdiagnostiku hind on konkurentsivõimeline, pakkudes samal ajal suurepärast teenust ja kasutades kaasaegseid seadmeid. Kuna kvaliteetne auto ülevaatus võib päästa sinu ja kaasreisijate elu, ei tohiks tehnoülevaatuse pealt raha kokku hoida.

Tehnoülevaatus aitab tuvastada probleeme, mis võivad ohustada sõiduki juhi, kaasreisijate ja teiste liiklejate turvalisust. Näiteks võib pidurite korrasolek olla elu ja surma küsimus. Korralik tehnoülevaatus aitab kindlaks teha, kas kõik auto olulised osad töötavad nii nagu peaksid, vältides liikluses ohtlikke olukordi.

Kasulikud artiklid tehnoülevaatuse kohta