Sõiduautode tehnoülevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatus on kohustuslik protseduur, mille eesmärk on tagada sõidukite turvalisus ja keskkonnasõbralikkus.

LOE LISAKS

Sõiduautode tehnoülevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatus on kohustuslik protseduur, mille eesmärk on tagada sõidukite turvalisus ja keskkonnasõbralikkus.

LOE LISAKS

Sõiduauto tehnoülevaatus Tallinnas vaid 15 minutiga

Tehnoülevaatus on kohustuslik protseduur, mille eesmärk on tagada sõidukite turvalisus ja keskkonnasõbralikkus. Tallinnas, nagu mujalgi Eestis, teostatakse tehnoülevaatusi mitmes asukohas, pakkudes klientidele kvaliteetset ja kiiret teenindust. Teostame kõikide sõiduatode tehnoülevaatust ja meie tehnoülevaatuspunktid asuvad Mustamäel, Rocca al Mares ja Peetris.

Tehnoülevaatuse protsess on lihtne, kuid põhjalik. Ülevaataja kontrollib sõiduki salongi, sealhulgas rooliratast, helisignaali, tulede- ja soojapuhuri lüliteid, turvavöid ja muud varustust. Samuti kontrollitakse pidurisüsteemi, juhtimisseadet, nähtavust, tulesid, veermikku ja vedrustust, raami ja muud auto varustust. Kui avastatakse puudusi, suunatakse sõiduk korduvülevaatusele.

Üks Tallinna silmapaistvamaid tehnoülevaatuspunkte asub Peetirs, Helgi teel. See pakub teenust sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele ja muudele sõidukitüüpidele. Töötajad on kogenud ja puhaste riietega, tagades kliendi sõiduki heaperemeheliku kohtlemise. Meie tehnoülevaatuspunkt Rocca al Mares on ainus sõiduauto tehnoülevaatuse teostamise koht Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Enne tehnoülevaatusele minekut on oluline teha mõned ettevalmistused. Näiteks tuleks kontrollida esiklaasi seisukorda, sest mõrad ja täkked võivad ohustada nähtavust ja vajavad parandamist. Samuti tuleb ülevaatusel esitada sõiduki registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument. Diiselmootorite puhul on soovitatav tulla ülevaatusele sooja mootoriga, et vältida CO2 taseme probleeme.

Meie sõiduauto tehnoülevaatuspunktid Mustamäel, Rocca al Mares ja peetris pakuvad mugavaid ootealasid, kus kliendid saavad oodata, samal ajal kui nende sõidukit kontrollitakse. Tavaliselt kestab tehnoülevaatus umbes 15 minutit, tänu mitmele tööliinile ja kogenud töötajatele. Aja broneerimiseks ja teenuse hinnas säästmiseks broneerige palun oma tehnoülevaatusea aeg eelnevalt meie broneerimissüsteemis.

Kokkuvõttes on sõiduauto tehnoülevaatus Tallinnas protseduur, mis tagab sõidukite ohutu ja keskkonnasõbraliku kasutamise. Nii meie Ehitajate tee, Rocca al mare kui ka Peetri tehnoülevaatuspunktides on tagatud kvaliteetne ja kiire teenindus, mis vastab kõikidele nõuetele. Tehnoülevaatus on oluline osa sõiduki haldamisel, aidates hoida meie teed turvalisemad kõigile liiklejatele.

Sõiduautode tehnoülevaatus Tallinnas

Kuidas valmistuda tehnoülevaatuseks?

Enne tehnoülevaatusele minekut on oluline kontrollida sõiduki seisukorda. Veenduge, et esiklaasil poleks mõrasid ega täkkeid ja et mootor oleks soe, eriti diiselmootorite puhul. Samuti on vajalik kaasa võtta sõiduki registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument. Veenduge ka, et sõidukis oleksid olemas nõutud ohuvarustus, nagu tõkiskingad, ohukolmnurk ja tulekustuti.

Kui kaua võtab tehnoülevaatus aega?

Meie ülevaatuspunktides kestab sõiduauto tehnoülevaatus tavaliselt umbes 15 minutit, tänu mitmele tööliinile ja kogenud töötajatele.

Kus asuvad tehnoülevaatuspunktid Tallinnas?

Meie tehnoülevaatuspunktid Tallinnas, kus saab mugavalt teha sõiduauto tehnoülevaatust asuvad Mustamäel, Rocca al Mares ja Peetris. Vaata meie punktide asukohti siit.

Mida tehnoülevaatusel kontrollitakse?

Tehnoülevaatusel kontrollitakse mitmeid aspekte, sealhulgas pidurisüsteemi, juhtimisseadet, nähtavust, tulesid, veermikku, vedrustust ja muud auto varustust. Samuti kontrollitakse sõiduki kere ja rehvide seisukorda.

Kuidas broneerida aega tehnoülevaatuseks?

Sõiduauto tehnoülevaatuse aja broneerimiseks Tallinnas  kasutage palun meie broneerimiskkeskkonda. soovitatakse kasutada. Seevõimaldab kiiret ja mugavat aja valikut ning aitab säästa teenuse hinnalt. Broneerige siin – booking.tehnoulevaatus.ee

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap