Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Auto tehnoülevaatus võib olla täiesti stressivaba

Auto tehnoülevaatus võib kõlada kui tüütu kohustus, millega kaasneb tihti planeerimise stress ning lisaks ka probleemsel sõidukil suured remondikulud. Küll aga on stressi vältimiseks soovituslik valmistuda auto tehnoülevaatuseks ette, kontrollides oma ka ise eelnevalt sõidukit ning erinevaid kontrollitavaid osasid. Tehnoülevaatus on ikkagi kohustuslik, et tagada nii autojuhi kui kõigi liikluses osalejate, lisaks ka keskkonna, turvalisus ning heaolu.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

auto tehnoülevaatus

Ettevalmistus ehk stressivaba auto tehnoülevaatus

Auto tehnoülevaatus võib olla täiesti stressivaba, kui olla ülevaatuseks juba eelnevalt ette valmistunud. Kuna tehnoülevaatusel kontrollitav on sätestatud avalikult seaduses, siis kindlasti on kasulik positiivse tulemuse jaoks teha ka ise eelkontroll. 

Tehnoülevaatusele tasub minna vaid tehniliselt korras sõidukiga, selleks kontrolli eelnevalt:

Lisaks sõiduki ettevalmistamisele tuleb tähelepanu pöörata ka ülevaatuses kohustuslikele lisatarvikutele:

Telli tasuta tehnoülevaatuse meeldetuletus

Kuna elu liigub kiirelt ning mõtteid on peas rohkelt, siis tihti võib auto tehnoülevaatus meelest minna. Ebameeldiva olukorra vältimiseks on võimalik tellida omale tasuta tehnoülevaatuse meeldetuletus Tehnoülevaatus veebis. Meeldetuletuse tellimine on lihtne: tuleb sisestada vaid oma auto number ning e-mail, millele saadetakse tehnoülevaatuse aja lähenedes automaatne meeldetuletus.

Auto tehnoülevaatus Tehnoülevaatus punktides vaid 15 minutiga

Tehnoülevaatus punktides Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116, ning Peetris, aadressil Helgi tee 4, on võimalik sooritada auto tehnoülevaatus kiiresti ja mugavalt. Töötame mitmel liinil, et tagada kiire teenindus ning hoida kokku ka kliendi aega. Sõiduki ülevaatus teostatakse vaid 15 minutiga!

Tehnoülevaatuspunktides on loodud ka mugav puhkeala, kus klient saab ohutus kauguses lõõgastuda aga samas ka soovi korral autol silma peal hoida. Lisaks on Tehnoülevaatus punktides töötajad alati puhaste riietega, et vältida sõiduki määrdumist ning ebameeldivust klientidele. 

Samuti on Tehnoülevaatus punktides ülevaatuse broneerimine imelihtne, oleme selleks loonud veebikeskkonna, kus on võimalik valida endale sobiv teenuse aeg ja ka teenuse eest tasuda. Broneerides auto tehnoülevaatuse aeg veebis, säästad teenuselt 6€.