Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Soodne tehnoülevaatus

Tehnoülevaatus on igale sõidukijuhile oluline regulaarne toiming, mida näeb ette ka seadus. Kuna tehnoülevaatus tuleb sõidukile niikuinii teha, on mõistlik valida kvaliteetne ja soodne tehnoülevaatus, mida pakub Tehnoülevaatus Tallinnas ja Peetris. Millise hinnaga on tehnoülevaatus Harjumaal?

Siit artiklist saad teada:

Tehnoülevaatuse hind erinevatel sõiduki kategooriatel
Mida hõlmab tehnoülevaatus?
Soodne tehnoülevaatus ja kvaliteetne teenus Tehnoülevaatus punktides

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Soodne tehnoülevaatus

Tehnoülevaatuse hind erinevatel sõiduki kategooriatel

Tehnoülevaatuse hinnakiri kõikidele sõiduki kategooriatele on kodulehel, ent enamlevinud sõidukite hinnakiri on järgnev:

Soodne tehnoülevaatus on võimalik broneerida Tehnoülevaatuse kodulehel, kuna kodulehel broneerijatele kehtib teenuse hinnast soodustus. Teenust pakub Tehnoülevaatus oma punktides Tallinnas ja Peetris sama hinnaga, vali endale sobivam teeninduspunkt!

Mida hõlmab tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatusel kontrollitakse sõiduki tehnilist seisukorda, et tagada ohutu liikluskultuur kõigile liikluses osalejatele ning vähendada ka negatiivset mõju keskkonnale. Kui tehnoülevaatusel kontrollitakse sõidukit ja selle osasid, peab sõidukil olema ka teatud lisavarustus. 

Enne tehnoülevaatusele tulemist kontrolli:

Lisaks lisavarustusele peavad olema tehnoülevaatusele minnes kaasas ka järgmised dokumendid:

Soodne tehnoülevaatus ja kvaliteetne teenus Tehnoülevaatus punktides

Soodne tehnoülevaatus Tehnoülevaatus kodulehelt broneerides ei tähenda järelandmisi töö kvaliteedis: Tehnoülevaatuse spetsialistid väärtustavad nii enda kui kliendi aega, panustavad alati parimasse teenindusse ning peavad lugu kliendist ja tema varast. Tehnoülevaatuse punktides teostatakse soodne tehnoülevaatus vaid 15 minutiga, seda tänu mitmel liinil töötamisele ning kogenud spetsialistidele.

Lisaks kuulub Tehnoülevaatuse väärtuste sekka kliendi mugavus ja rahulolu, millest tulenevalt on ülevaatuspunktidesse loodud mugavad ooteruumid, kus saab nautida kohvi ning vaadata televiisorit. Samuti avaneb ooteruumist vaade ülevaatusruumi, et kliendil oleks enda sõidukist alati ülevaade. Kliendi rahulolu hoitakse ka alati kvaliteetse teenindusega, mille alla kuuluvad ainult puhaste tööriiete kasutamine, et vältida vara määrdumist, ning abivalmist kliendisuhtlust.

Broneeri soodne tehnoülevaatus mugavalt Tehnoülevaatus kodulehel ja säästa teenuse hinnast!