Ülevaatuspunktid Tallinnas

Kui otsite usaldusväärset ja mugavat kohta auto tehnoülevaatuseks Tallinnas, siis Profdiagnostik on teie esmane valik.

LOE LISAKS

Ülevaatuspunktid Tallinnas

Kui otsite usaldusväärset ja mugavat kohta auto tehnoülevaatuseks Tallinnas, siis Profdiagnostik on teie esmane valik.

LOE LISAKS

Ülevaatuspunktid Tallinnas- Mustamäel, Õismäel ja Peetris

Kui otsite usaldusväärset ja mugavat kohta auto tehnoülevaatuseks Tallinnas, siis Profdiagnostik on teie esmane valik. Tehnoülevaatus.ee on võimsaim ja tunnustatud tehnoülevaatuse teenusepakkuja Tallinnas, pakub kvaliteetset ja kiiret ülevaatusteenust kolmes mugavas asukohas – Peetris, Õismäel ning Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas.

Eriline rõhk on pandud teeninduskiirusele ja kliendi mugavusele. Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris on avatud seitse päeva nädalas, sealhulgas pühapäeviti, mis on ainulaadne võimalus kogu Tallinnas. Nii saate valida just selle päeva ja kellaaja, mis teie graafikuga kõige paremini sobib.

Peetri tehnoülevaatuse punkt on ülevaatuspunktidest Tallinnas suurim, olles varustatud kaasaegsete seadmetega ja professionaalse meeskonnaga. Ka ülevaatuspunktid Tallinnas pakuvad äärmiselt professionaalset ja kiiret teenust – Profdiagnostikus saate tehnoülevaatuse teha vaid 15 minutiga. See on kiireim tehnoülevaatus, tehes teenuse oluliselt mugavamaks võrreldes teiste ülevaatus punktidega.

Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris – broneeri aeg veebis

Olenemata teenuse sisust, kas teie sõiduk vajab regulaarset ülevaatust või soovite kontrollida sõiduki seisukorda, pakuvad ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris ka sõidukijuhi nõustamist, et aidata teil paremini mõista auto tehnilist seisukorda ja potentsiaalseid ohutusriske. Meie kõrgetasemelise teenusega tagame, et teie auto on ohutu, mitte ainult teie, vaid ka kaasliiklejate jaoks.
Profdiagnostik broneerimisprotsess on lihtne ja mugav. Kasutades meie veebipõhist broneerimissüsteemi, saate valida sobiva aja ja asukoha vaid mõne klõpsuga, säästes lisaks ülevaatusele kuluvale ajale ka broneerimiseks kuluvat aega. Tule ja külasta meid Profdiagnostikus – kus kvaliteet, kiirus ja mugavus on meie prioriteedid.

Kuidas valida õige teenuspakkuja?

Auto omanikuna teate, et teie sõiduki tehnoülevaatus ei ole vaid seadusjärgne kohustus, vaid ka oluline samm tagamaks enda, kaassõitjate ning kaasliiklejate turvalisust. Ülevaatuspunktid Tallinnas ja selle lähiümbruses teevad valiku rikkalikuks, ent kuidas valida õige ja millele peaks tähelepanu pöörama? Siin on mõned punktid, mida tasub ülevaatuskohta valides silmas pidada.

Asukoht: Hea ülevaatuspunkt on mugavalt ligipääsetav ja asub teie igapäevaste sõiduteede ääres.  Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas asuvad Õismäel ja Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas, aga ka Peetris.

Teenuse kvaliteet: Hea ülevaatuspunkt tagab põhjaliku ja kvaliteetse ülevaatuse. See ei tähenda lihtsalt ülevaatusest läbi saamist, vaid ka seda, et potentsiaalsed probleemid tuvastatakse ja sõiduki omanikku teavitatakse. Profdiagnostik on pühendunud teenuse kvaliteedile ja ohutusele, mida väärtustavad olenemata asukohast ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris.

Kiirus: Aeg on väärtuslik nii meile kui klientidele, millest tulenevalt pakume kiiret, ent põhjalikku ülevaatust. Profdiagnostikus saate tehnoülevaatuse teha vaid 15 minutiga, mis on kiireim teenus Tallinnas.

Avamisaeg: Ülevaatuspunkt peab olema avatud ajal, mis sobib teie graafikuga. Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris on avatud seitse päeva nädalas, mis on ainulaadne teenus kogu Tallinnas.

Broneerimissüsteem: Kaasaegne ülevaatuspunkt pakub veebipõhist broneerimissüsteemi, mis võimaldab teil mugavalt aega broneerida. Profdiagnostik pakub lihtsat ja kasutajasõbralikku broneerimissüsteemi, võimaldades leida endale sobiv aeg vaid mõne klõpsuga.

Kokkuvõtvalt on hea ülevaatuspunkt mugav, kiire, kvaliteetne ja kliendisõbralik. Profdiagnostik ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetrid vastavad nimetatud kriteeriumitele ning on suurepärane valik iga auto omaniku jaoks, kes hindab oma aega, raha ning ohutust. Sõida läbi ja veendu ise!

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Peetris vaid 15 minutiga

Teosta om auto tehnoülevaatus Peetris, kus teostatakse ülevaatus vaid 15 minutiga. Kui sõidukil peaks esinema probleeme, selgitavad meie kogenud spetsialistid vajadusel ilmnenud vigasid ning edaspidiseid võimalusi. Broneeri aeg tehnoülevaatusele mugavalt meie kodulehel ja väldi järjekorras ootamist.

Ülavaatuspunktid Tallinnas – seotud küsimused ja vastused

Kus asuvad Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas?

Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas asuvad Õismäel ning Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas, lisaks asub üks ülevaatuspunkt ka Peetris. Need asukohad on valitud selleks, et pakkuda mugavat ligipääsetavust suurele osale Tallinna elanikest ja et klientidel oleks võimalikult lühike tee ülevaatuspunkti.

Kas Profdiagnostikus tehakse ülevaatusi ka nädalavahetustel?

Jah, Profdiagnostik eristub paljudest teistest ülevaatuspunktide pakkujatest sellega, et võimaldab tehnoülevaatust teha seitse päeva nädalas. See on eriti mugav neile, kellel on argipäeviti keeruline ülevaatusele aega leida.

Kui kaua võtab aega tehnoülevaatus Profdiagnostikus?

Profdiagnostik on tuntud oma kiire teenuse poolest. Tavaliselt teostavad ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris ülevaatuse vaid 15 minutiga, mis on kiireim Tallinnas. See tähendab, et saate oma auto ülevaatusele tuua näiteks lõunapausi ajal või töölt koju sõites.

Kas Profdiagnostikus on võimalik aega broneerida veebis?

Jah, Profdiagnostikus on võimalik aega broneerida läbi mugava veebipõhise süsteemi. See võimaldab teil valida endale sobiva aja ja ülevaatuspunkti asukoha. Broneerimissüsteem on lihtne ja kasutajasõbralik.

Miks peaksin valima Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas või Peetris?

Profdiagnostik pakub kvaliteetset, kiiret ja mugavat teenust. Oleme pühendunud sellele, et auto ülevaatus oleks hõlbus ja sujuv protsess. Lisaks oleme ainus ülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud seitse päeva nädalas. Kombineerige see meie kiire 15-minutilise ülevaatusega ja lihtsalt kasutatava veebibroneerimisega, ning saate kõige parema ülevaatuskogemuse Tallinnas.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap