Tehnoülevaatus Peetris

Kui otsite kiiret, kvaliteetset ja mugavat teenust, on tehnoülevaatus Peetris on just teie jaoks.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Peetris

Kui otsite kiiret, kvaliteetset ja mugavat teenust, on tehnoülevaatus Peetris on just teie jaoks.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Peetris vaid 15 minutiga

Autokasutajatele on tuttav tõsiasi, et tehnoülevaatus ei ole lihtsalt formaalsus, vaid vajalik samm sõiduki ohutuse ja nõuetekohase toimimise tagamiseks. Siin on viis põhjust, miks Peetri tehnoülevaatuspunkt, Helgi tee 4 on Tallinna parim valik.

Kiirus ja tõhusus: eesti võimsaim ülevaatuskeskus, Peetri tehnoülevaatuspunkt on tuntud oma kiiruse poolest. Meie kogenud mehaanikud suudavad teie sõiduauto tehnoülevaatuse läbi viia vaid 15 minutiga, pakkudes teile asjatundlikku ja tõhusat teenust. Teie aeg on väärtuslik ja meie eesmärk on tagada, et te ei pea kulutama seda rohkem kui vajalik.

Mugav broneerimissüsteem: Peetri tehnoülevaatuspunkt on loonud lihtsa ja mugava broneerimissüsteemi. Lihtsalt logige sisse meie veebisaidile, valige teile sobiv aeg ja broneerige oma tehnoülevaatus ilma igasuguse vaevata. Meie süsteem töötab ööpäevaringselt, mis tähendab, et saate broneerida just siis, kui see teile sobib.

Kliendisõbralik keskkond: Meie tehnoülevaatuspunktis ei pea te lihtsalt istuma ja ootama. Me oleme loonud mugava ooteala, mis on kujundatud nagu kohvik, pakkudes teile võimalust nautida kohvi või karastusjooke ja tasuta massaažitooli, samal ajal kui teie auto on parimates kätes.

Kvaliteet: Meie teenuse kiirus ei tähenda, et järeleandmisi tehakse kvaliteedis. Meie mehaanikud on kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud ning kasutavad kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnikaid, et tagada teie auto ohutus ja tõhusus.

Asukoht: Asudes Tallinna külje all, Peetris, on meie tehnoülevaatuspunkt vaid 10-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast. Meie asukoht on mugav nii linnaelanikele kui ka neile, kes elavad lähedalasuvates piirkondades. Hea ligipääs ka raskeveokitele. 

Tehnoülevaatus Peetris on parim valik teie auto tehnoülevaatuseks

Meie kiire, mugav ja kvaliteetne teenus tagab, et teie auto on ohutu ja vastab kõigile nõuetele. Broneerige oma aeg juba tänaa kogege esmakordselt tõelist mugavust ja professionaalsust autode tehnoülevaatuse maailmas.

Usaldusväärsus: Peetri tehnoülevaatuspunkt on aastate jooksul saavutanud usaldusväärse maine. Meie klientide rahulolu ja lojaalsus on meie prioriteet ning me töötame pidevalt selle nimel, et pakkuda teile parimat kogemust.

Innovatsioon: Tehnoülevaatus Peetris omab kaasaegseimat tehnikat ja digitaalseid lahendusi, et viia läbi kiireid ja täpseid kontrollimisi. Meie meeskond on pühendunud uusimate tööstuse standardite ja suundumuste järgimisele, tagades, et teie auto saab parima võimaliku teenuse

Meie meeskond on pühendunud uusimate tööstuse standardite ja suundumuste järgimisele, tagades, et teie auto saab parima võimaliku hoolduse.

Suurepärane klienditeenindus: Meie klienditeenindus on alati teie jaoks olemas. Meie sõbralik ja asjatundlik personal on valmis vastama kõigile teie küsimustele, aitama teil broneerida aega ja tagama, et teie kogemus meie juures on meeldiv ja muretu.

Pole tähtis, kas olete uus autoomanik või pikaajaline autoentusiast, Peetri tehnoülevaatuspunkt on just see koht, kus teie vajadused ja ootused on esikohal. Meie eesmärk on tagada, et iga auto, mis meie juurest lahkub, oleks ohutu ja vastaks kõigile nõuetele.

Broneerige oma tehnoülevaatuse aeg juba täna ja tehke esimene samm suunas, mis tagab teile ja teie sõidukile ohutu ja muretu sõidukogemuse. Peetri tehnoülevaatuspunkt – kiire, mugav, kvaliteetne ja teie teenistuses!

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Peetris vaid 15 minutiga

Teosta om auto tehnoülevaatus Peetris, kus teostatakse ülevaatus vaid 15 minutiga. Kui sõidukil peaks esinema probleeme, selgitavad meie kogenud spetsialistid vajadusel ilmnenud vigasid ning edaspidiseid võimalusi. Broneeri aeg tehnoülevaatusele mugavalt meie kodulehel ja väldi järjekorras ootamist.

Tehnoülevaatus Peetris – seotud küsimused ja vastused

Kui kaua kestab autode tehnoülevaatus Peetri tehnoülevaatuspunktis?

Peetri tehnoülevaatuspunktis on meil kiire tehnoülevaatuse protsess, mis kestab vaid 15 minutit. Meie kogenud mehaanikud on võimelised läbi viima põhjaliku ja kvaliteetse tehnoülevaatuse nii lühikese aja jooksul.

Kas Peetri tehnoülevaatuspunktis on ooteala?

Jah, meil on olemas mugav ooteala, mis on kujundatud nagu kohvik. Saate nautida oma lemmikjooke ja suupisteid, samal ajal kui teie auto on hoolitsevate käte all.

Kuidas ma saan broneerida aja tehnoülevaatuseks Peetri tehnoülevaatuspunktis?

Meil on lihtne ja mugav veebipõhine broneerimissüsteem, kus saate valida endale sobiva aja. Broneerimine on saadaval 24/7, mis tähendab, et saate planeerida tehnoülevaatuse just siis, kui see teile sobib.

Kus asub Peetri tehnoülevaatuspunkt?

Meie tehnoülevaatuspunkt asub Tallinna külje all, Peetris, vaid 10-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast. See on mugav asukoht nii linnaelanikele kui ka neile, kes elavad lähedalasuvates piirkondades.

Kas Peetri tehnoülevaatuspunktis kasutatakse kaasaegseid seadmeid ja tehnikaid?

Jah, meie mehaanikud kasutavad kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnikaid, et tagada teie auto ohutus ja tõhusus. Me järgime uusimaid tööstuse standardeid ja suundumusi, et pakkuda teile parimat võimalikku teenust.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap