ATV ja UTV tehnoülevaatus Tallinnas

ATV-d ja UTV-d, nagu kõik sõidukid, vajavad regulaarset hooldust ja kontrolli, et tagada nende ohutus nii juhile kui ka kaasliiklejatele.

LOE LISAKS

ATV ja UTV tehnoülevaatus Tallinnas

ATV-d ja UTV-d, nagu kõik sõidukid, vajavad regulaarset hooldust ja kontrolli, et tagada nende ohutus nii juhile kui ka kaasliiklejatele.

LOE LISAKS

ATV ja UTV tehnoülevaatus Tallinnas vaid 15 minutiga

ATV-d ja UTV-d, nagu kõik sõidukid, vajavad regulaarset hooldust ja kontrolli, et tagada nende ohutus nii juhile kui ka kaasliiklejatele. Tehnoülevaatus ei ole ainult seaduslik nõue, vaid ka võimalus avastada varakult võimalikke rikkeid või kulumise märke, mis võivad hiljem põhjustada suuremaid probleeme või isegi õnnetusi.

ATV ja UTV omanikud seisavad sageli silmitsi küsimusega: kust leida usaldusväärne ja professionaalne tehnoülevaatuspunkt nende neljarattalisele sõbrale? Vaatame lähemalt, miks on ATV ja UTV regulaarne tehnoülevaatus oluline ja kuidas meie tehnoülevaatuspunktid Tallinnas pakuvad parimat teenust just sinu sõiduki jaoks.

Meie tehnoülevaatuspunktides Tallinnas on spetsiaalsed seadmed ja kogenud spetsialistid, kes suudavad läbi viia põhjaliku ja täpse ülevaatuse kõikidele ATV ja UTV mudelitele. Teenused hõlmavad:

  • ATV Ülevaatus: Kontrollime kõiki olulisi süsteeme ja komponente, nagu valgustusseadmed, pidurid, veermik ja palju muud.
  • UTV Ülevaatus: Veendume, et sinu UTV vastab kõikidele ohutusnõuetele ja on valmis igasugusteks seiklusteks.
  • Professionaalne Nõustamine: Anname soovitusi ja näpunäiteid, kehtivatest tehnonõuetest.

Valides meie tehnoülevaatuspunktid, saad kindlad olla, et sinu ATV või UTV on parimates kätes. Meie personal omab aastatepikkust kogemust ning kasutavad ainult parimaid seadmeid ja metoodikaid, et tagada kõrgeim ülevaatuse kvaliteet. Lisaks pakume konkurentsivõimelisi hindu ja suurepärast klienditeenindust.


Regulaarne tehnoülevaatus on hädavajalik, et hoida sinu ATV või UTV ohutu ja töökorras. Meie tehnoülevaatuspunktides Tallinnas pakume kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, et saaksid nautida oma sõidukeid murevabalt. Võta meiega ühendust täna ja broneeri aeg oma ATV või UTV tehnoülevaatuseks!

 

ATV ja UTV tehnoülevaatus Tallinnas – seotud küsimused

Mis on ATV ja UTV tehnoülevaatuse peamised kontrollpunktid?

ATV ja UTV tehnoülevaatuse käigus keskendutakse mitmetele olulistele kontrollpunktidele, et tagada sõiduki ohutus ja nõuetekohane toimimine. Peamised kontrollpunktid hõlmavad valgustuseadmete ja veermiku kontrolli, pidurisüsteemi ja vedrustuse ülevaatust, rehvide seisukorra hindamist, jne

Kui tihti tuleks ATV-d ja UTV-d tehnoülevaatusele tuua?

ATV ja UTV tehnoülevaatuse sagedus sõltub sõiduki vanusest. L7e kategooria sõiduk pärast esmaregistreerimist 48 kuu möödumisel, Kasutatud alla 10 a – 24 kuu möödumisel viimasest ülevaatusest, Kasutatud üle 10 a – 12 kuu möödumisel viimasest ülevaatusest. T5 kategooria sõiduk pärast esmaregistreerimist 24 kuu möödumisel, edaspidi 12 kuu möödumisel viimasest ülevaatusest.

Kuidas erineb ATV ja UTV tehnoülevaatus tavalise auto ülevaatusest?

Kuigi põhiprintsiibid on sarnased, keskendutakse ATV ja UTV tehnoülevaatusel rohkem nende sõidukite eripärale. ATV-d ja UTV-d on mõeldud keerulisemates maastikutingimustes sõitmiseks, mistõttu on oluline kontrollida nende vedrustust, raami tugevust ja off-road rehvide seisukorda. Samuti võetakse arvesse spetsiifilisi ohutusnõudeid, mis on seotud ATV ja UTV kasutamisega.

Kui kaua kestab ATV või UTV tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatuse kestus võib varieeruda sõltuvalt sõiduki seisukorrast ja konkreetse ülevaatusjaama protseduuridest. Tavaliselt võib ATV või UTV tehnoülevaatus võtta aega umbes15 minutit. Eelnevalt broneeritud aeg aitab vältida ooteaegasid.

Kas on olemas erinõuded, mida tuleks enne tehnoülevaatust arvesse võtta?

Enne tehnoülevaatusele minemist tuleks veenduda, et ATV või UTV on puhas ja kõik süsteemid on ligipääsetavad kontrolliks. Samuti tuleks kontrollida, et kõik tuled ja signaalid töötaksid korrektselt.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap