Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse hind, mille kohta on mõistlik teha enne broneerimist eeltöö.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatuse hind Tehnoülevaatus punktides

Tehnoülevaatus.ee pakub mootorratta ülevaatust tehnoülevaatuspunktides Tallinna külje all Peetris ja Tallinna linnas. Peetris asub Tehnoülevaatuspunkt aadressil Helgi tee 4 ning Tallinnas toimub mootorratta ülevaatus aadressil Ehitajate tee 116 ja Rocca al Mare keskuse parklas.

Tehnoülevaatus punktides on mootorratta ülevaatuse hind veebis broneerides ja tasudes 26,95€ ning kohapeal tasudes 32,95€. Seega on mõistlik broneerida veebis aeg mootorratta ülevaatusele ning säästa sealjuures hinnast 6€. Lisaks rahale on võimalik nii säästa ka oma aega, kuna veebis broneerimine on tehtud väga kliendisõbralikuks ja mugavaks.

Kuidas sooritatakse mootorratta ülevaatus Tehnoülevaatus punktides?

Tehnoülevaatus punktides sooritatakse ülevaatus kaasaegse tehnoloogia abil. Mootorratta ülevaatusel kontrollitakse osasid, seadmeid, sõlmi ning varustust: vedrustus, rattad, pidurisüsteem, tuled, elektriseadmed, juhtimisseade, müratase ja raamile kinnitatavad osad. Kõik kontrollitavad osad on leitavad Riigi Teataja vastavast määrusest.

Miks eelistada mootorratta ülevaatust Tehnoülevaatus.ee punktides?

Tehnoülevaatus punktides on kindel fikseeritud mootorratta ülevaatuse hind. Samuti pakub Tehnoülevaatus oma klientidele kvaliteetset ja mugavat teenindust. Nimelt pööratakse palju rõhku nii teenuse kui ka teeninduse kvaliteedile: Tehnoülevaatus punktides nii Tallinnas kui Peetris on loodud mugavad ootealad, kus klient saab mootorratta ülevaatuse ajal mugavalt oodata ja lõõgastuda. Küll aga ei saa liiga kaua puhata, sest Tehnoülevaatus punktides sooritatakse ülevaatus vaid 15 minutiga. Kuna mootorratta ülevaatus sooritatakse turvaliselt rullstendil, siis ei pea teise sõiduki järel ootama. 

Lisaks saavad kliendid ooteruumis oodates näha ka ülevaatuse protsessi, kuna ooteruum on ehitatud vaatega ülevaatusruumile. Nii saab kindel olla, et mootorratta ülevaatuse hind, kvaliteet ja tulemus on õiglased ning kvaliteetsed. Tehnoülevaatus pöörab tähelepanu ka puhtusele, nimelt kannavad töötajad alati puhtaid tööriideid, et tagada puhtus ka kliendi sõidukis.

Mootorratta ülevaatuse hind ja broneerimine Tehnoülevaatus punktides

Broneeri mootorratta ülevaatus mugavalt Tehnoülevaatus.ee veebilehel, säästes nii aega kui ka raha. Veebilehel saad igal ajahetkel kontrollida tasuta ka oma sõiduki tehnoülevaatuse kehtivust. Mootorratta ülevaatuse hind on leitav samuti veebilehel asuvas hinnakirjas.