Busside tehnoülevaatus Tallinnas

Pakume busside tehnoülevaatust Tallinnas meie Peetris asuvas tehnoülevaatuspunktis. Meie juures saab teha tehnoülevaatuse kõikidele bussi liikidele.

LOE LISAKS

Busside tehnoülevaatus Tallinnas

Pakume busside tehnoülevaatust Tallinnas meie Peetris asuvas tehnoülevaatuspunktis. Meie juures saab teha tehnoülevaatuse kõikidele bussi liikidele.

LOE LISAKS

Igat liiki busside tehnoülevaatus Tallinnas vaid 15 minutiga

Tallinn on tuntud oma kiiresti kasvava transpordisektori poolest. Bussid on siin oluline osa igapäevaelust, olgu tegemist koolibusside, turismibusside, väikebusside või linnatranspordiga. Seetõttu on busside korrapärane ja põhjalik tehnoülevaatus mitte ainult seadusest tulenev nõue, vaid ka oluline samm tagamaks ohutust meie teedel.

Profdiagnostik OÜ on tuntud oma kvaliteetsete tehnoülevaatusteenuste poolest. Meie tehnoülevaatuspunktides Tallinnas, sealhulgas Peetri tehnoülevaatuspunktis, pakutakse laia valikut teenuseid, mis on mõeldud spetsiifiliselt bussidele.

Olgu teie buss uus või vana, suur või väike, Profdiagnostik OÜ meeskond on valmis pakkuma asjatundlikku hinnangut ja nõuandeid, tagamaks, et iga buss vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele.

Olenemata sellest, kas olete busside tehnoülevaatuse valdkonnas uus või kogenud, loodame, et leiate siit väärtuslikke teadmisi ja nõuandeid.

Tehnoülevaatus on oluline mitte ainult seadusliku nõude täitmiseks, vaid ka ohutuse ja keskkonnasõbralikkuse tagamiseks. Korralikult hooldatud bussid vähendavad liiklusõnnetuste riski ja tagavad reisijate ohutuse.

Lisaks aitab regulaarne tehnoülevaatus tuvastada ja parandada probleeme, mis võivad mõjutada sõiduki kütusetõhusust ja heitgaaside emissiooni, aidates sellega kaasa keskkonnakaitsele.

Profdiagnostik OÜ pakub põhjalikku busside tehnoülevaatus teenust, mis hõlmab mitmeid olulisi kontrolle. Nende hulka kuuluvad sõiduki üldseisundi kontroll, mootori ja ülekande süsteemide ülevaatus, pidurisüsteemi ja roolisüsteemi kontroll, samuti valgustuse ja elektrisüsteemide ülevaatus. Lisaks kontrollitakse ka sõiduki heitgaase, et tagada nende vastavus keskkonnanõuetele.


Peetri tehnoülevaatuspunkt on üks meie tehnoülevaatuspunktidest  Tallinnas. See asub Helgi teel, mugavas kohas, olles hõlpsasti ligipääsetav kõikidele bussiomanikele pealinna ja selle ümbrusest. Ülevaatuspunktis kasutatakse kaasaegset tehnoloogiat ja seadmeid, tagades sellega kõrgeima kvaliteediga teenuse.

Busside tehnoülevaatus Tallinnas – seotud küsimused

Milliseid teenuseid pakub Profdiagnostik OÜ oma tehnoülevaatuspunktides?

Profdiagnostik OÜ pakub oma tehnoülevaatuspunktides, sealhulgas Peetri tehnoülevaatuspunktis, laia valikut teenuseid, mis on mõeldud spetsiifiliselt bussidele. Need hõlmavad sõiduki üldseisundi kontrolli, mootori ja ülekande süsteemide ülevaatust, pidurisüsteemi ja roolisüsteemi kontrolli, valgustuse ja elektrisüsteemide ülevaatust ning heitgaaside kontrolli, et tagada nende vastavus keskkonnanõuetele.

Kas Profdiagnostik OÜ tehnoülevaatus Peetris on sobilik kõikidele bussidele?

Jah, Profdiagnostik OÜ meeskond on valmis pakkuma asjatundlikku hinnangut ja nõuandeid kõikidele bussidele, olgu need uued või vanad, suured või väikesed. Nad on pühendunud tagama, et iga buss vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele, sõltumata selle vanusest või suurusest.

Kus asub Peetri tehnoülevaatuspunkt ja kuidas sinna pääseda?

Peetri tehnoülevaatuspunkt asub Tallinnas Helgi teel. See on mugavalt ligipääsetav kõikidele bussiomanikele pealinna ja selle ümbrusest. Ülevaatuspunktis kasutatakse kaasaegset tehnoloogiat ja seadmeid, tagades seeläbi kõrgeima kvaliteediga teenuse.

Kui sageli peaks buss läbima tehnoülevaatuse Tallinnas?

Busside tehnoülevaatuse sagedus Tallinnas sõltub mitmest tegurist, sealhulgas bussi vanusest, kasutusest ja tüübist. Üldiselt on soovitatav järgida sõiduki registreerimisdokumentides toodud juhiseid. Uuemad bussid vajavad ülevaatust harvemini, samas kui vanemad sõidukid võivad vajada sagedasemat kontrolli. Profdiagnostik OÜ võib anda konkreetsema juhendi sõltuvalt konkreetse bussi omadustest ja kasutusest.

Mis juhtub, kui buss ei läbi tehnoülevaatust?

Kui buss ei läbi tehnoülevaatust, peab omanik parandama kõik tuvastatud probleemid ja tooma sõiduki uuesti ülevaatusele. Sõiduki kasutamine ilma kehtiva tehnoülevaatuse tunnistuseta on seadusevastane ja võib kaasa tuua trahvid. Lisaks võib see suurendada liiklusõnnetuste riski ja ohustada nii reisijate kui ka teiste liiklejate ohutust.

Kuidas saab broneerida aja tehnoülevaatuseks Profdiagnostik OÜ-s?

Aja broneerimiseks Profdiagnostik OÜ tehnoülevaatuspunktis, sealhulgas Peetri tehnoülevaatuspunktis, saab kasutada mitmeid viise. Kõige mugavam on broneering teha telefoni teel või veebipõhiselt meie broneerimiskeskkonnas – booking.tehnoulevaatus.ee

On oluline meeles pidada, et ülevaatuse aeg tuleks broneerida ette, et tagada sobiv aeg vastavalt teie ajakavale.

Milliseid dokumente on vaja kaasa võtta tehnoülevaatusele?

Tehnoülevaatusele minnes tuleb kaasa võtta mitu dokumenti, sealhulgas sõiduki registreerimistunnistus ja vajadusel volikiri, kui sõidukit toob ülevaatusele keegi teine peale omaniku. 

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap