Ärikliendi teenused

Meil on täielkult paberivaba tehnoülevaatuse protsess ja teostame kõikide sõidukite tehnoülevaatust. Lepingulistele klientidele pakume soodsat hinda ning tehnoülevaatusele saab tulla ilma eelnevalt aega broneerimata 7 päeva nädalas.

LOE LISAKS

Profdiagnostik OÜ on sõidukite tehnoülevaatuse alal asjatundja, kes on turul tegutsenud alates 2001. aastast.

Äriklientidele suunatud sõidukite tehnoülevaatus on teenus, mis on välja töötatud just ettevõtete vajadusi silmas pidades. Meie teenus pakub kõikidele sõidukitele tehnoülevaatuse läbiviimist Tallinna piirkonnas, tagades nii kvaliteedi kui ka kiiruse.

Meie teenus hõlmab kõikide sõidukitüüpide tehnoülevaatust, alates väikeautodest kuni suurte kaubikuteni. See tähendab, et ükskõik milline sõiduk teie ettevõtte autopargis vajab ülevaatust, suudame teid teenindada.

Meie tehnoülevaatuspunktid asuvad mugavates asukohtades üle kogu Tallinna, võimaldades lihtsat juurdepääsu ja vähendades teie ettevõtte sõidukite liikumisaega. Pakume tehnoülevaatust väga hea hinnaga, mis on eriti oluline äriklientidele, kes otsivad kuluefektiivseid lahendusi. Mõistame, et aeg on äris kriitilise tähtsusega. Seetõttu oleme optimeerinud oma protsesse, et tehnoülevaatus võtaks aega vaid 15 minutit. See tähendab, et teie sõidukid on tagasi teel minimaalse ajakuluga, tagades ettevõtte tegevuse sujuvuse.

Lisaks kiirusele pakub tehnoülevaatus.ee ka paindlikke maksetingimusi, mis võimaldavad äriklientidel oma finantsplaane paremini hallata. Teenuse pakkumisel arvestatakse erinevate sõidukitüüpidega, tagades, et kõik ettevõtte sõidukid, olenemata nende tüübist, saavad vajaliku ülevaatuse.

Meie kogenud meeskond ja optimeeritud protsessid tagavad, et teie sõidukid vastavad kõikidele nõuetele, hoides teie ettevõtet liikumas ja edukana. Oleme keskendunud sinu äri vajadustele ja meie efektiivne ning pabervivaba protsess tagab usaldusväärsuse teie sõidukipargi tehnoülevaatuse koraldamisel. Võtke meiega ühendust juba täna, et arutada, kuidas meie teenus võib teie ettevõttele kasu tuua.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113