Tehnoülevaatus Rocca al Mares

Ülevaatuspunkt Rocca Al Mares – kliendikeskne, mugav ja kiire teenindus. Avatud  ka pühapäeviti.

LOE LISAKS

Ülevaatuspunkt Rocca Al Mares – kliendikeskne, mugav ja kiire teenindus

Rocca Al Mare Ülevaatuspunkt, mis kuulub Profdiagnostik OÜ-le, on ainulaadne koht Tallinnas, kus tehnoülevaatust pakutakse ka pühapäeviti. Asudes otse Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse parklas, on see ülevaatuspunkt väga ligipääsetav Õismäe ja Haabersti piirkonna elanikele, pakkudes neile võimalust teha ülevaatus kiirelt ja mugavalt kõigil nädalapäevadel kl. 10.00-20.00.

Rocca al Mare ülevaatuspunkt

Paldiski mnt.102  Tallinn

E-P 10:00-20:00 

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt: uus staar Tallinnas

Profdiagnostik OÜ-le kuuluv Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on uus konseptsioon Tallinna tehnoülevaatuse maastikul, mis avas uksed 2023. aasta aprillis. Vaid lühikese ajaga on see kiirelt leidnud oma koha Õismäe ja Haabersti piirkonna autoomanike südametes tänu kiirele teenindusele, paindlikele lahtiolekuaegadele ning suurepärasele asukohale Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas.

Profdiagostik on tegelenud sõidukite tehnoülevaatuse korraldamisega juba alates 2001. aastast. Meie pikaajaline kogemus, ulatuslikud teadmised ja uuenduslikud lahendused võimaldavad pakkuda kiireid, professionaalseid ja usaldusväärseid teenuseid, et tagada sõidukite liiklusohutus ja vastavus kehtivatele standarditele.

Lisaks innovatiivsetele lahendustele –  saate ülevaatuse tehtud 15 minutiga – peame oluliseks keskkonnasäästlikkust ning seoes sellega oleme välja arendanud täielikult paberivaba teenuse. Nii hoiame koos loodust ja aitame kaasa jätkusuutlikkusele ning vähendame oma tegevusega seotud ökoloogilist jalajälge.

Broneeri ülevaatuse aeg veebis

Meie soodne asukoht Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas teeb ülevaatuspunkti kergesti leitavaks ja ligipääsetavaks Õismäe ja Haabersti elanikele.

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt pakub mitmekülgset ülevaatusteenust, mis hõlmab mopeedautode, sõiduautode, kaubikute, mootorrataste, haagiste, ATV-de ja liikurmasinate tehnoülevaatust

Lisaks kiirele teenindusele on Rocca Al Mare Ülevaatuspunktil ka mugav online-broneerimissüsteem, mis võimaldab teil leida endale sobiva aja ning tasuda ülevaatuse pangalingi – või kaardiga. Kui tasute meie online broneerimiskeskkonna kaudu on hind alati soodsam.

Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on klientidele mugav ooteala, kus on võimalik aega veeta, samal ajal kui spetsialistid teie sõidukiga tegelevad. Kuid veel parem on jätta sõiduk ülevaatusele ning ise külastada Rocca al Mare kaubanduskeskust. 

Tehnoülevaatus Rocca al Mares – korduvad küsimused

Millal avati Rocca Al Mare ülevaatuspunkt?

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt avati 2023. aasta aprillis.

Kus asub Rocca Al Mare ülevaatuspunkt?

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt asub Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas, olles seega hästi ligipääsetav Õismäe ja Haabersti elanikele.

Millised teenused on saadaval Rocca Al Mare ülevaatuspunktis?

Ülevaatuspunkt pakub mitmekülgseid tehnoülevaatusteenuseid, hõlmates mopeedautosid, sõiduautosid, kaubikuid, mootorrattaid, haagiseid, ATV-sid ja liikurmasinaid.

Kui kaua võtab aega sõiduki ülevaatus Rocca Al Mare ülevaatuspunktis?

Ülevaatus Rocca Al Mare ülevaatuspunktis saab tehtud kiiresti, vaid 15 minutiga, tänu uuenduslikele lahendustele.

Kas Rocca Al Mare ülevaatuspunkt pakub online-broneerimist?

Jah, Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on mugav online-broneerimissüsteem, mis võimaldab leida sobiva aja ja tasuda ülevaatuse eest digitaalselt. Online-broneerimisel on hind alati soodsam.

Mis on Rocca Al Mare ülevaatuspunkti eripärad?

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on tuntud kiire teeninduse, paindlike lahtiolekuaegade ja suurepärase asukoha poolest. Samuti pakub see täielikult paberivaba teenust, toetades keskkonnasäästlikkust ja vähendades ökoloogilist jalajälge. Rocca al Mare kaubanduskeskuse vahetu lähedus annab võimaluse ülevaatuse aja veeta kaubanduskeskuses. 

Millised mugavused on Rocca Al Mare ülevaatuspunktis klientidele?

Klientide jaoks on olemas mugav ooteala, kus saab aega veeta, samal ajal kui spetsialistid sõidukiga tegelevad. Kuid veel parem on jätta sõiduk ülevaatusele ning ise külastada Rocca al Mare kaubanduskeskust. 

Rocca al Mare ülevaatuspunkt

Paldiski mnt.102
Tallinn

E-P 10:00-20:00

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113