Tehnoülevaatus Õismäel

Tehnoülevaatus Õismäel, asudes Tallinna ühes suuremas ja tihedamini asustatud piirkonnas, on ideaalne lahendus nii Õismäe kui Mustamäe elanikele ja ka kaugemalt tulijatele.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Õismäel

Tehnoülevaatus Õismäel, asudes Tallinna ühes suuremas ja tihedamini asustatud piirkonnas, on ideaalne lahendus nii Õismäe kui Mustamäe elanikele ja ka kaugemalt tulijatele.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Õismäel – autode ohutuse nimel kiiresti ja professionaalselt

Autode tehnoülevaatus on oluline samm autoomanikuna, mis aitab tagada sõiduki ohutuse ja tõrgeteta toimimise. Tehnoülevaatus Õismäel, asudes Tallinna ühes suuremas ja tihedamini asustatud piirkonnas, on ideaalne lahendus nii Õismäe kui Mustamäe elanikele ja ka kaugemalt tulijatele.

Siin on mõned põhjused, miks Tehnoülevaatus Õismäel võiks olla teie esimene valik:

Asukoht

Tehnoülevaatus Õismäel asub Ehitajate tee 116, mis on suurepäraselt ligipääsetav igas linnajaost. Meie suurepärane asukoht teeb auto tehnoülevaatuse läbiviimise mugavaks ja lihtsaks, säästes teie aega ja vaeva.

Kiirus

Meie eesmärk on pakkuda kiireid, kuid kvaliteetseid teenuseid. Tänu meie kogenud mehaanikutele ja kaasaegsetele seadmetele on meil võimalik auto tehnoülevaatus Õismäel läbi viia vaid 15 minutiga, ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Mugav broneerimine

Meie veebipõhine broneerimissüsteem muudab aja broneerimise lihtsaks ja mugavaks. Valige lihtsalt sobiv aeg, järgige juhiseid ja broneerige oma tehnoülevaatus Õismäel mõne klõpsuga. Meie broneerimissüsteem on saadaval 24/7, võimaldades teil broneerida just siis, kui see teile sobib.

Kvaliteetne teenus

Meie kvalifitseeritud mehaanikud on pühendunud auto ohutusele ja suurepärase teenuse osutamisele. Kasutades kõige uuemaid seadmeid ja tehnikaid, kontrollivad nad teie autot põhjalikult, tagades, et see vastab kõikidele ohutusnõuetele. Tehnoülevaatus Õismäel ei tee järeleandmisi sõiduki ohutuses.

Kliendikeskne lähenemine

Meie klientide rahulolu on meie jaoks äärmiselt oluline. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis vastama teie küsimustele ja aitama teil oma tehnoülevaatuse sujuvalt läbida. Lisaks on tehnoülevaatus Õismäel avatud ka laupäeviti, et iga klient saaks tehnoülevaatuse oma graafikusse probleemideta mahutada.

Konkurentsivõimelised hinnad

Meie eesmärk ei ole mitte ainult pakkuda suurepäraseid teenuseid, vaid ka hoida hinnad mõistlikud ja konkurentsivõimelised. Tehnoülevaatus Õismäel pakub kvaliteetset teenust, mis ei koorma teie rahakotti liigselt.

Paindlikkus – avatud hilisõhtuni

Me mõistame, et igaühe ajakava on erinev. Seetõttu püüame olla võimalikult paindlikud, pakkudes laia valikut aegu, mille hulgast saate valida just teile sobiva. Tehnoülevaatus Õismäel on avatud esmaspäevast laupäevani ning tänu 15 minutilistele ülevaatustele pakume igapäevaselt ka laia ajalist valikut – broneeri aeg mugavalt veebis.

Usaldusväärsus

Tehnoülevaatus Õismäel on saavutanud usaldusväärse maine, pakkudes kõrge kvaliteediga teenuseid. Oleme pühendunud oma klientide vajaduste rahuldamisele ja soovime, et iga autoomanik tunneks end meie juures turvaliselt ja hoolitsetuna.

Keskkonnasõbralikkus

Meie tehnoülevaatuspunktis lähtume põhimõttest, et iga meie tegevus peaks olema võimalikult säästlik ja keskkonnasõbralik. Meie seadmed ja protsessid on kavandatud võimalikult väikese keskkonnamõjuga, ilma et see mõjutaks teenuse kvaliteeti.

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Õismäel vaid 15 minutiga

Ärge jätke oma auto ohutust juhuse hooleks. Valige Õismäe tehnoülevaatuspunkt – meie kiire ja kvaliteetne teenus tagab, et teie auto on ohutu ja nõuetekohane. Broneerige oma tehnoülevaatuse aeg juba täna ja sõitke teedel kindlalt ja muretult!

Tehnoülevaatus Õismäel – seotud küsimused ja vastused

Kui kaua võtab aega tehnoülevaatus Õismäe tehnoülevaatuspunktis?

Tehnoülevaatus Õismäel pakub kiireid, kuid põhjalikke teenuseid. Tänu meie kogenud mehaanikutele ja kaasaegsetele seadmetele on meil võimalik tehnoülevaatus läbi viia vaid 15 minutiga, ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Kuidas toimub broneerimine, kui plaanis on tehnoülevaatus Õismäel?

Meil on mugav veebipõhine broneerimissüsteem, mis on saadaval 24/7. Lihtsalt minge meie veebilehele, valige tehnoülevaatus Õismäel, endale sobiv aeg ja järgige juhiseid. See on kiire ja lihtne protsess, mis võtab vaid mõne minuti.

Kas tehnoülevaatus Õismäel pakub külastajatele ootealal ootamise võimalust?

Jah, meil on olemas ooteala, kus kliendid saavad oodata, kuni nende sõiduki ülevaatus on lõpetatud. Meie eesmärk on teha teie kogemus meiega võimalikult mugavaks ja meeldivaks.

Millist tüüpi sõidukeid saab tehnoülevaatus Õismäel kontrollida?

Meie kvalifitseeritud meeskond on võimeline kontrollima erinevat tüüpi sõidukeid. Olenemata sellest, kas teil on sõiduauto, maastur või veoauto, suudame me pakkuda põhjalikku ja kvaliteetset ülevaatust. Vaata täpsemaid sõiduki kategooriaid veebilehelt.

Millistel päevadel ja kellaaegadel on Õismäe tehnoülevaatuspunkt avatud?

Meie tehnoülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast laupäevani, täpsemad avamisajad leiate meie veebilehelt. Meie paindlik broneerimissüsteem näitab, millal on tehnoülevaatus Õismäel lähim vaba aeg.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap