Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab tehnoülevaatus kehtivuse.  

Siit artiklist saad teada:

Kui tihti tuleb teostada traktori tehnoülevaatus?
Traktori tehnoülevaatusel nõutavad dokumendid
Traktori tehnoülevaatusel kohustuslik lisavarustus
Traktori tehnoülevaatus mugavalt Tehnoülevaatus punktides

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Traktori tehnoülevaatus

Kui tihti tuleb teostada traktori tehnoülevaatus?

Traktori tehnoülevaatuse korral tuleb pöörata tähelepanu sõiduki vanusele. Kui tegemist on esmaregistreeritava masinaga, siis tuleb korralisele ülevaatusele tulla hiljemalt 24 kuu möödumisel esmaregistreerimisest. Seevastu kasutuses oleva traktori tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt 12 kuu möödumisel viimasest ülevaatusest.

Siinkohal tuleb tähele panna, et erakorralisele traktori tehnoülevaatusele suunamisel muutub kehtetuks korralise ülevaatuse kehtivus. Kui aga sõiduk suunati erakorralisele ülevaatusele liiklusregistri andmete täpsustamiseks, jääb siiski kehtima varem määratud korralise ülevaatuse aeg.

Traktori tehnoülevaatusel nõutavad dokumendid

Traktori tehnoülevaatusele tulles on oluline, et masina omanik või kasutaja esitaks ülevaatajale järgmised dokumendid:

Lisaks eelnevalt toodud dokumentidele tuleb esitada traktori tehnoülevaatusel ka masina liigist olenevalt, kas vanasõiduki korral vanasõidukina tunnustamise akt või erakorralise ülevaatuse korral teel liikleva sõiduki tehnoseisundi kontrollimise akt.

Traktori tehnoülevaatusel kohustuslik lisavarustus

Lisaks dokumentidele tuleb traktoriga tehnoülevaatusele minnes pöörata tähelepanu ka lisavarustusele. Traktori tehnoülevaatusel on kohustuslik lisavarustus järgnev:

Kui traktori tehnoülevaatusel esineb masinal viga, tuleb teostada masina parandus ning tulla korduvülevaatusele. Tehnoülevaatajad annavad ülevaatusel ilmnenud vigadest ülevaate ja selgitused. Kui traktori tehnoülevaatusel selgub, et esineb probleeme tulekustutiga või see puudub, siis saab selle mugavalt Tehnoülevaatus punktides soetada.

Traktori tehnoülevaatus mugavalt Tehnoülevaatus punktides

Traktori tehnoülevaatuse võib teostada mis tahes ülevaatuse teostaja, olenemata traktori registreerimise kohast. Küll aga korduv tehnoülevaatuseks peab traktori omanik pöörduma samasse tehnoülevaatuspunkti, kus korduvülevaatus määrati.

Traktori tehnoülevaatus teostatakse Tehnoülevaatus punktides Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116, ja Peetris, aadressil Helgi tee 4. Traktori tehnoülevaatuse ajal saavad kliendid tunda end mugavalt klientide ootealal, mis asub ülevaatuskohast ohutus kauguses, võimaldades samal ajal ka masinal silma peal hoida.

Veebis traktori tehnoülevaatus broneerides ja selle eest tasudes pakume teenuse pealt soodustust 6€. Traktori tehnoülevaatuse hind on nähtav meie veebilehel.