Ülevaatuspunktid Tallinnas

Ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris pakuvad kvaliteetset teenust vaid 15 minutiga. Tehnoülevaatuse kliendid võivad alati teenusega rahul olla, kuna töö teostatakse kiirelt, klienditeenindus on sõbralik ning ooteruum on mugav. Milliseid teenuseid pakuvad Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris?

Siit artiklist saad teada:
Tehnoülevaatuse liigid
Tehnoülevaatuse hind
Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris
Broneeri aeg tehnoülevaatusele Tehnoülevaatuse kodulehel

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Ülevaatuspunktid Tallinnas

Tehnoülevaatuse liigid

Ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris pakuvad kiiret ja kvaliteetset tehnoülevaatust erinevatele sõiduki tüüpidele. Kuigi enamjaolt on levinud just korraline ülevaatus, mis on iga sõidukijuhi üks olulisemaid kohustusi, siis esineb ka teise otstarbega ülevaatusi, olenevalt näiteks sõidukiliigist. Tehnoülevaatuse liigid on jagatud järgnevalt:

Ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris teenindavad küll kõiki sõidukeid erinevatel ülevaatustel, ent täpsema teeninduspaiga kontrollimiseks on soovitatav tutvuda Tehnoülevaatuse kodulehel asuva infoga.

Tehnoülevaatuse hind

Kui valid tehnoülevaatuseks ülevaatuspunktid Tallinnas või Peetris, kehtib teenusele sama hind. Tehnoülevaatus pakub oma klientidele fikseeritud hinnaga teenuseid, millega saab täpsemalt tutvuda kodulehel asuvas hinnakirjas. Näiteks on populaarsemate sõidukite tehnoülevaatuse hinnad järgnevad:

Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris

Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris keskenduvad alati parima teeninduskogemuse pakkumisele, rõhudes oma töös kiirusele ja kvaliteedile. Tehnoülevaatus punktides teostatakse tehnoülevaatust vaid 15 minutiga, kuna töö käib mitmel liinil samaaegselt. Tänu mitmel liinil töötamisele võib tihti saada tehnoülevaatuse aja juba broneerimise päevaks, mistõttu on Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris kiire ja mugav valik igal ajahetkel. 

Lisaks on ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris orienteeritud kliendi mugavuse tagamisele, millest tulenevalt on ülevaatuspunktides ka mugavad ootealad, kus saab puhata, vaadata telesaateid ja juua kohvi. Tehnoülevaatuse ajal ei pea klient muretsema oma sõiduki määrdumise pärast, sest Tehnoülevaatuse sooritajad on alati puhaste riietega. Kuna ooteruumist vaade ülevaatusruumi, saab klient oma sõidukil alati silma peal hoida ning kvaliteedis veenduda.

Broneeri aeg tehnoülevaatusele Tehnoülevaatuse kodulehel

Tehnoülevaatuse ülevaatuspunktid Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116, ja Peetris, aadressil Helgi tee 4, ootavad broneeringuid Tehnoülevaatuse kodulehe kaudu. Ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris on avatud tööpäevadel 9-21, laupäeval 10-17. Kodulehel broneerijatele kehtib teenuse hinnast 6€ soodustust – nii säästad lisaks ajale ka raha!