Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL
ülevaatuspunktid tallinnas

Täielkult paberivabad ülevaatuspunktid Tallinnas – tehnoülevaatus vaid 15 minutiga.


Profdiagnostik on sõidukite tehnoülevaatuse alal asjatundja, kes on turul tegutsenud alates 2001. aastast.

Aastatepikkuse kogemuse ja teadmistepagasiga ning ainulaadsete innovatiivsete lahenduste toel suudame pakkuda kiiret, professionaalset ja usaldusväärset teenindust, mis tagab sõidukite ohutuse ja nõuetele vastavuse. Meie peamiseks eesmärgiks on klientide turvalisus liikluses, Teie aja säästmine ning keskkonnasaaste vähendamine.


Profdiagnostik – Sinu esimene valik Tallinnas

Erinevalt teistest tehnoülevaatuspunktidest Tallinnas, on Profdiagnostikul ainulaadne võimalus teha sõiduki ülevaatus vaid 15 minutiga. Lisaks on meil mugav veebipõhine broneerimissüsteem, mis muudab aja broneerimise lihtsaks ja kiireks. Oleme pühendunud klienditeenindusele ja pakume tippklassi tehnoülevaatusteenuseid.

Meie teeninduspunktid asuvad Mustamäe, Rocca-Al Mare ja Peetri piirkondades. Eriti soovime esile tõsta Peetri tehnoülevaatuspunkti, mis on Tallinna suurim ning kus kehtivad eripakkumised, muutes tehnoülevaatuse veelgi soodsamaks.

Keskkonnasõbralik ja kvaliteetne teenindus

Oleme pühendunud keskkonna säästmisele ja seepärast on kogu meie majandamine paberivaba. See säästab nii loodust kui ka tagab kiirema ja tõhusama teeninduse. Profdiagnostik on oma valdkonna liider ja innovatsiooni juhtiv jõud, kelle teenused on saanud Google’i kasutajate hinnangutes kõrgeid tulemusi.

Teenused kõigile sõidukitele

Teostame tehnoülevaatust kõikidele sõidukite liikidele, millel on kohustuslik läbida tehnoülevaatust vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele.

See hõlmab sõiduautosid, veoautosid, busse, haagiseid, mootorrattaid, ATV-sid, mopeedautosid, kaubikuid, traktoreid, haagiseid ja muid sõidukeid. Pakume ka ADR ülevaatust, CEMT-sõidukite ülevaatust ja rahvusvahelist tehnoülevaatust.

ulevaatuspunktid-tallinnas

Ülevaatuspunkt Peetris

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga. Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Ei ole vahet, kas soovid tulla ülevaatusele nädalavahetusel Rocca Al Mare ülevaatuspunkti või otsid kiireimat ja soodsaimat teenust Peetri ülevaatuspunktist – Profdiagnostikul on lahendus kõigile. Meie pühendumus klienditeenindusele ja tehnoülevaatuse kvaliteedile tagab, et iga klient lahkub meie teeninduspunktidest rahulolevana.

Tule ja koge ise, miks Profdiagnostik on Tallinna ja Harjumaa tehnoülevaatusteenuste liider. Broneeri oma aeg juba täna, kasutades meie mugavat veebipõhist broneerimissüsteemi.

tehnoulevaatus peetris broneeri aeg

Ülevaatus Peetri tehnoülevaatuse punktis on nüüd eriti soodsa hinnaga !

Sõiduauto ülevaatuse hind on vaid 29.90 EUR

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Meie juures saad auto tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga ja veebist ostes on hind soodne. Asume Tallinna külje all Peetris.

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevatuspunkt Mustamäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit. 

Ülevaatuspunktid Tallinnas

Ülevaatuspunkt
Rocca-al-Mares

tehnoülevaatus rocca al mares

Ülevaatuspunkt
Peetris

tehnoulevaatus-peetris-helgi-tee-kaart

Ülevaatuspunkt
Mustamäel

Tehnoülevaatus Tallinnas- Ehitajate tee 116 kaart

Profdiagnostik – rohkem kui lihtsalt ülevaatuspunkt

Profdiagnostiku lahendused ei piirdu ainult tehnoülevaatuse teenusega. Meie eesmärk on pakkuda laia teenuste valikut, mis aitab kaasa meie klientide elu lihtsustamisele. Ülevaatuspunktid on varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja usaldusväärset teenust. Meie professionaalne ja kogenud meeskond tagab, et iga sõiduk läbib ülevaatuse hoolikalt ja täpselt, et tagada teie sõiduki ohutus.

ADR ja rahvusvahelised tehnoülevaatused

Lisaks tavapärasele tehnoülevaatusele pakub Profdiagnostik ka ADR ülevaatust ja rahvusvahelist tehnoülevaatust. See on suunatud ettevõtetele, kes veavad ohtlikke aineid või teevad rahvusvahelisi vedusid. Meie kogenud spetsialistid läbivad hoolikalt kõik vajalikud kontrolli etapid, et tagada teie sõiduki vastavus ohutusnõuetele.

Loodussäästlikud ülevaatuspunktid

Profdiagnostiku ülevaatuspunktid on keskkonnasõbralikud. Oleme täielikult paberivabad, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Lisaks, oleme pühendunud ressursside säästmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele.

Küsimused ja vastuses seoses ülevaatuspunktidega

Kus asuvad Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas?

Profdiagnostiku ülevaatuspunktid asuvad Tallinnas kolmes erinevas asukohas: Mustamäe, Rocca-Al Mare ja Peetri piirkonnas.

Millistel päevadel on Rocca-Al Mare ülevaatuspunkt avatud?

Erinevalt teistest Tallinna ülevaatuspunktides, on Rocca-Al Mare ülevaatuspunkt avatud ka pühapäeviti, et pakkuda klientidele suuremat paindlikkust.

Mis teeb Peetri ülevaatuspunkti eriliseks?

Peetri ülevaatuspunkt eristub teistest oma kiire ja soodsa teenuse poolest. Tänu efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale on võimalik ülevaatus teha lühima ajaga ning Peetri ülevaatuspunktis on ülevaatuse hind eriti soodne.

Kas ma saan broneerida aja ülevaatusele veebis?

Jah, Profdiagnostik pakub mugavat veebipõhist broneerimissüsteemi, kus saad valida endale sobiva aja ja ülevaatuspunkti.

Kas Profdiagnostiku ülevaatuspunktid on avatud ka nädalavahetusel?

Jah, Rocca-Al Mare ülevaatuspunkt on avatud ka pühapäeviti. Teiste ülevaatuspunktide lahtiolekuajad võivad erineda, seega on soovitatav kontrollida ajad Profdiagnostiku veebilehelt või võtta ühendust ülevaatuspunktiga.

Millistele sõidukitele Profdiagnostik tehnoülevaatust teeb?

Profdiagnostik teostab tehnoülevaatust kõikidele sõidukite liikidele, millel on kohustuslik läbida tehnoülevaatust vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele, sealhulgas sõiduautod, veoautod, bussid, haagised, mootorattad, ATV-d, mopeedautod, kaubikud, traktorid, haagised ja muud sõidukid. Täpsema info saamiseks tutvu palun meie hinnakirjaga.

Kas Profdiagnostik pakub ka ADR ülevaatust ja rahvusvahelist tehnoülevaatust?

Jah, lisaks tavapärasele tehnoülevaatusele pakub Profdiagnostik ka ADR ülevaatust, CEMT-sõidukite ülevaatust ja rahvusvahelist tehnoülevaatust.

Kasulikud artiklid seoses tehnoülevaatusega