Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus aitab säästa ka sõidukijuhi raha. Nimelt tänu regulaarsele ülevaatusele on võimalik avastada sõiduki tekkinud vead juba algusfaasis, millal on vigade parandamine tõenäolisemalt ka soodsam. Kuidas aga valmistuda auto tehniliseks ülevaatuseks?

Siit artiklist saad teada:

Kuidas valmistuda, kui ees ootab auto tehniline ülevaatus?
Auto tehniline ülevaatus Tehnoülevaatus punktides
Broneeri auto tehniline ülevaatus mugavalt internetis

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Auto tehniline ülevaatus

Kuidas valmistuda, kui ees ootab auto tehniline ülevaatus?

Kui tulemas on auto tehniline ülevaatus, on mõistlik ka enne tehnoülevaatust sõidukit kontrollida. Teostades ise üldise kontrolli, on võimalik elimineerida vead enne tehnoülevaatust ning seega vältida ka korduvülevaatusele sattumist. Enne sõiduki ülevaatust soovitame kontrollida järgnevat:

Samuti kontrollib tehniline ülevaatus ka kohustuslike lisatarvikute olemasolu. Näiteks peab autos massiga kuni 3,5t olema vähemalt üks 1 kg tulekustuti. Lisaks tulekustutile on kohustuslikud ka:

Auto tehniline ülevaatus Tehnoülevaatus punktides

Auto tehniline ülevaatus Tehnoülevaatus punktides Tallinnas ja Peetris on kliendile äärmiselt ajasäästlik ja mugav: tehnoülevaatuse aja saab kodulehel broneerida juba samaks päevaks ning tehniline ülevaatus võtab aega vaid 15 minutit. Kuna auto tehniline ülevaatus sooritatakse samaaegselt mitmel liinil, võimaldab Tehnoülevaatus oma klientidele alati kiiret teenindust. 

Samal ajal, kui toimub auto tehniline ülevaatus, saab klient tunda end mugavalt puhkeajal, kus saab istuda, juua kohvi ja vaadata telesaateid. Lisaks avaneb puhkealalt vaade ülevaatusruumi, millest tulenevalt on ka oma sõidukil võimalik silma peal hoida. Samuti on Tehnoülevaatuse spetsialistide töös olulisel kohal ka puhtus ja kvaliteet, millest tulenevalt teostatakse auto tehniline ülevaatus ainult puhaste riietega, et vältida sõiduki määrdumist.

Broneeri auto tehniline ülevaatus mugavalt internetis

Tehnoülevaatus punktides Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116 ja Peetris, aadressil Helgi tee 4, on võimalik teha broneering mugavalt Tehnoülevaatus kodulehel. Lisaks kehtib kodulehel broneerijatele ülevaatuse hinnast soodustus 6€. Tehnoülevaatus punktid on avatud tööpäevadel 9-21 ja laupäeval 10-17.