Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL
ülevaatuspunkt peeetris

Peetri ülevaatuspunkt – suurim Tallinnas ja Harjumaal


Tehnoülevaatuspunkt Peetris on suurim ülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal.

Siin on võimalik teha sõiduki tehnoülevaatus uskumatult kiiresti – vaid 15 minutiga.

Lisaks kiirusele on Peetri Ülevaatuspunkt tuntud ka oma taskukohaste soodus-hinnapakkumiste poolest.

Sõiduki tehnoülevaatuse saab tehtud vaid 29.90 € eest.

See on suurepärane hind, arvestades teenuse kvaliteeti ja mugavust, mida Peetri Ülevaatuspunkt pakub.


Tehnoülevaatus Peetris – kiire teenindus ja soodne hind

Peetri ülevaatuspunkt on suurim ja moodsaim ülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal, mis asub Peetris, Helgi tee 4.

Peetri ülevaatuspunktis on võimalik läbi viia tehnoülevaatusi kõigile sõidukitele ning ülevaatuse aja saab hõlpsalt broneerida veebist.

Peetri ülevaatuspunktis on kolm liini, mis tagab kiire teeninduse igal ajal – tehnoülevaatus on valmis vaid 15 minutiga! Kui broneerid veebist omale ülevaatuse aja, siis ei pea sa kohapeal ootama ega arveldama – saad teha ülevaatuse endale sobilikult ajal.

Peetri ülevaatuspunkt pakub kõige kiiremat ja taskukohasemat tehnoülevaatust Tallinna lähedal. Meie tõhusa tööprotsessi ja tipptasemel tehnoloogia abil suudame viia läbi tehnoülevaatuse võimalikult lühikese ajaga.

Kvaliteetne teenindus ja mugav ooteala klientidele

Peetri tehnoülevaatuspunktis oleme keskendunud suurepärasele klienditeenindusele. Meie kliendid võivad  tehnoülevaatuse aja  veeta mugavas ootesaalis, kus on võimalik nautida kohvi, kasutada tasuta massaažitooli ja WiFi võrku. Ülevaatusruumi saab jälgida ka ootesaalist, et sõiduk oleks alati silma all. Veelgi enam, ülevaatuspunkti spetsialistid töötavad alati puhtas riietuses, et mitte määrida kliendi sõidukit, tagades seeläbi parima kliendikogemuse.

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt pakub tehnoülevaatuse teenust kõigile sõidukitüüpidele, alates mopeedautodest, mootorratastest, sõiduautodest ja lõpetades erisõidukitega, nagu CEMT-sõidukid. Lisaks tehakse Helgi tee ülevaatuspunktis ka rahvusvahelisi ülevaatusi ja kordusülevaatusi, mida peab tegema pärast esialgse ülevaatuse vigade ilmnemist. 

Kui broneerid ja maksad tehnoülevaatuse teenuse eest meie sooduspakkumise broneerimiskeskkonnas, siis rakendub sulle väga soodne hind – tehnoülevaatuse maksumus sõiduautole on vaid 29.90 €.

Peetri ülevaatuspunkt asub Peetris aadressil Helgi tee 4. Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00–20:00 ja laupäeval 09:00–17:00.

 

Pea meeles enne ülevaatusele tulemist

 Soovitus: kontrolli enne ülevaatusele tulekut :Küsimused ja vastuses seoses Peetri ülevaatuspunktiga

Kus Peetri Ülevaatuspunkt asub?

Peetri Ülevaatuspunkt asub Peetri külas, mis on otse Tallinna piiril, Rae vallas. Meie aadress on Helgi tee 4. Vaata asukohta kaardil.

Kas Peetri Ülevaatuspunkt tegeleb ainult sõiduautode ülevaatusega või teostatakse ka mootorrataste ja kaubikute ülevaatust?


Peetri ülevaatuspunktis saab teha kõikide sõidukite korralist tehnoülevaatust.

Kui kaua võtab tehnoülevaatus Peetri Ülevaatuspunktis aega?


Peetri Ülevaatuspunktis võtab sõiduauto ülevaatus aega vaid 15 minutit, kui olete eelnevalt broneerinud aja veebis.

Kui palju maksab tehnoülevaatus Peetri Ülevaatuspunktis?


Peetri Ülevaatuspunkt pakub ülevaatuse teenust hinnaga, mis on vaid 29.90 €. See on üks kõige konkurentsivõimelisemaid hindu Tallinnas ja Harjumaal.

Kuidas ma saan broneerida aja tehnoülevaatuseks Peetri Ülevaatuspunktis?

Meil on lihtne veebibroneerimise süsteemi, mille abil saate mugavalt ja kiiresti broneerida aja oma sõiduki tehnoülevaatuseks. Alusta tehnoülevaatuse aja broneerimist siit.

Kasulikud artiklid seoses tehnoülevaatusega