Tehnoülevaatus Peetris

Meie ülevaatuspunkt Peetris pakub ülevaatust kõikidele sõidukite tüüpidele. Tehnoülevaatus vaid 15 minutiga.
LOE LISAKS

Profdiagnostiku ülevaatuspunkt Peetris – võimsaim ja kõige suurem tehnoülevaatuse punkt Harjumaal.

Tehnoülevaatuspunkt Peetris on suurim ülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal. Siin on võimalik teha sõiduki tehnoülevaatus uskumatult kiiresti – vaid 15 minutiga. Lisaks kiirusele on Peetri Ülevaatuspunkt tuntud ka oma taskukohaste soodus-hinnapakkumiste poolest.

 

Peetri ülevaatuspunkt

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Tehnoülevaatus Peetris – kiire teenindus ja soodne hind

Peetri ülevaatuspunkt on suurim ja moodsaim ülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal, mis asub Peetris, Helgi tee 4.

Peetri ülevaatuspunktis on võimalik läbi viia tehnoülevaatusi kõigile sõidukitele ning ülevaatuse aja saab hõlpsalt broneerida veebist.

Peetri ülevaatuspunktis on kolm liini, mis tagab kiire teeninduse igal ajal – tehnoülevaatus on valmis vaid 15 minutiga! Kui broneerid veebist omale ülevaatuse aja, siis ei pea sa kohapeal ootama ega arveldama – saad teha ülevaatuse endale sobilikul ajal.

Peetri ülevaatuspunkt pakub kõige kiiremat ja taskukohasemat tehnoülevaatust Tallinna lähedal. Meie tõhusa tööprotsessi ja innovatiivse tehnoloogia abil suudame viia läbi tehnoülevaatuse võimalikult lühikese ajaga.

Peetri tehnoülevaatuspunktis oleme keskendunud suurepärasele klienditeenindusele. Meie kliendid võivad  tehnoülevaatuse aja  veeta mugavas ootesaalis, kus on võimalik nautida kohvi ja karastusjooke, kasutada tasuta massaažitooli ja WiFi võrku. Ülevaatusruumi saab jälgida ka ootesaalist, et sõiduk oleks alati silma all. Veelgi enam, ülevaatuspunkti spetsialistid töötavad alati puhtas riietuses, et mitte määrida kliendi sõidukit, tagades seeläbi parima kliendikogemuse.

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt pakub tehnoülevaatuse teenust kõigile sõidukitüüpidele, alates mopeedautodest, mootorratastest, sõiduautodest ja lõpetades ohtlike veoste, ning CEMT-sõidukitega. Lisaks tehakse Helgi tee ülevaatuspunktis ka rahvusvahelisi ülevaatusi ning sõidumeerikute tehnilist kontrolli.

Kui broneerid ja maksad tehnoülevaatuse teenuse eest meie broneerimiskeskkonnas, siis rakendub sulle väga soodne hind.

Peetri ülevaatuspunkt asub Peetris aadressil Helgi tee 4. Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00–20:00 ja laupäeval 09:00–17:00.

Pea meeles enne ülevaatusele tulemist

Kontrolli enne ülevaatusele tulekut :

  • Auto tuled – veenduge, et suunatuled, ohutuled ning lähituled, udutuled, kaugtuled ja tagurdustuli töötavad nõuetekohaselt.
  • Turvavarustus – kontrollige turvavööde korrasolekut ja helisignaali toimimist
  • Esiklaas- Juhi või tema kõrvalistuja klaasipuhasti tööalas ei tohi olla liikluse jälgimist raskendavaid kahjustusi või mõrade kogumit, nn „päikest“.
  • Vedelikud – kontrollige mootoriõli, pidurivedeliku, klaasipesuvedeliku ja teiste vajalike vedelike taset
  • Lisavarustus – sõidukis peaksid olema ohukolmnurk,  tõkiskingad ja tulekustuti

Tehnoülevaatus Peetris – korduvad küsimused

Kus asub Peetri tehnoülevaatuspunkt?

Peetri tehnoülevaatuspunkt asub Peetris, Helgi tee 4. See on suurim ja moodsaim ülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal.

Milliseid teenuseid pakub Peetri tehnoülevaatuspunkt?

Peetri tehnoülevaatuspunktis on võimalik teostada tehnoülevaatusi kõikidele sõidukitüüpidele, sealhulgas mopeedautod, mootorrattad, sõiduautod ja erisõidukid nagu CEMT-sõidukid. Pakutakse ka rahvusvahelisi ülevaatusi ja kordusülevaatusi.

Kuidas saan broneerida aja Peetri tehnoülevaatuspunkti?

Aja broneerimine on võimalik veebis. Veebibroneeringuga on tagatud, et ülevaatusel ei pea kohapeal ootama ega arveldama.

Mis on Peetri tehnoülevaatuspunkti lahtiolekuajad?

Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00–20:00 ja laupäeval 09:00–17:00.

Kui kaua võtab aega tehnoülevaatus Peetri ülevaatuspunktis?

Tehnoülevaatus on valmis vaid 15 minutiga tänu kolmele liinile, mis tagavad kiire teeninduse.

Millised mugavused on Peetri tehnoülevaatuspunkti klientidele?

Klientidel on võimalik ooteaega veeta mugavas ootesaalis, kus on võimalik nautida kohvi, kasutada tasuta massaažitooli ja WiFi võrku. Lisaks on ülevaatusruumi võimalik jälgida ootesaalist.

Mida peaksin kontrollima enne tehnoülevaatusele tulekut?

Enne ülevaatusele tulekut tuleks kontrollida auto tulesid, turvavarustust, esiklaasi, vedelikke ja lisavarustust nagu ohukolmnurk, tõkiskingad ja tulekustuti.

Peetri ülevaatuspunkt

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113