Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Sõiduki ülevaatuse kontroll Tallinnas

Sujuvaks ülevaatuse kontrolliks, anname nõu, mida tehnoülevaatuse puhul meeles pidada. Oleme kirja pannud olulised tegurid, mis tasub autoomanikul enne tehnoülevaatusele tulekut üle vaadata ja vajadusel korda teha.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Sõiduki ülevaatuse kontroll Tallinnas

Miks sooritada ülevaatuse kontroll Tallinnas Tehnoülevaatus punktides?

Igal sõidukil peab olema kehtiv ülevaatus, mis tähendab, et teatud aja järel on kohustuslik sooritada ka ülevaatuse kontroll. Nii on võimalik tagada ohutu liiklemine kõigile liikluses osalejatele. Ülevaatust sooritavad vaid selleks autoriseeritud ülevaatuskohad, mille alla kuulub ka Tehnoülevaatus.

Kui on soov teha oma sõiduki ülevaatuse kontroll Tallinnas, siis on Tehnoülevaatus üks tuntuim ning usaldatuim teenuspakkuja. Ülevaatuse kontroll Tallinnas on mugav teostada Tehnoülevaatuspunktides Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116 ja Peetris, aadressil Helgi tee 4. 

Tehnoülevaatuspunktides ülevaatuse kontroll on kliendile mugav ja kiire – tihti võib ülevaatuse aja saada juba samaks päevaks. Lisaks ei pea ka ülevaatusel viibides palju aega kulutama, kuna ülevaatuse kontroll sooritatakse samaaegselt mitmel liinil, garanteerides nii kiire teenuse ning hoides seega kokku ka kliendi väärtuslikku aega.

Tehnoülevaatus garanteerib, et samal ajal kui toimub sõiduki ülevaatuse kontroll, siis klient saab tunda end mugavalt. Tehnoülevaatuspunktides Tallinnas on loodud mugavad ootealad, kus on klientidel võimalik mõnusalt puhata, kohvi juua ning ka televiisorit vaadata. Samaaegselt saavad kliendid ka oma sõiduki ülevaatust jälgida, kuna ootealal on vaade ülevaatusruumi. Küll aga ei saa klient liiga kaua puhata, kuna ülevaatuse kontroll Tallinnas Tehnoülevaatuspunktides sooritatakse vaid 15 minutiga! 

Ülevaatuse kontroll Tehnoülevaatuspunktides on puhas ja kvaliteetne

Sooritades ülevaatuse kontroll Tallinnas Ehitajate teel või Peetris Helgi teel, teenindavad teid Tehnoülevaatuse töötajad, kes on alati puhaste riietega. Seega ei pea kartma, et ülevaatuse kontrolli vältel auto ära määritakse.

Lisaks ülevaatuse kontrollile näeme Tehnoülevaatus punktides vaeva, et pakkuda ka parimat klienditeenindust. Nii saame tagada lisaks kvaliteetsele ülevaatusele ka meeldiva teeninduse, mille pärast kliendid ka meie juurde järgmisel ülevaatuse korral pöörduvad.

Broneeri ülevaatuse kontroll Tallinnas Tehnoülevaatus punktides veebis

Ülevaatuse kontroll Tallinnas Tehnoülevaatus punktides on mugav broneerida veebis. Broneerides ülevaatus veebis säästate teenuse pealt 6€, mis teeb näiteks sõiduauto ülevaatuse hinnaks vaid 38,95€. Ülevaatuse kontrolli hinnakiri kõikidele sõiduki tüüpidele on leitav Tehnoülevaatus veebilehel.

Lisaks on võimalik Tehnoülevaatus veebilehel tellida omale e-maili peale tasuta meeldetuletus tehnoülevaatuse kohta. Nii ei pea enam muretsema, et ülevaatuse kontroll meelest läheb.