Avasime Haabersti linnaosas Õismäel uue tehnoülevaatuspunkti Rocca al Mare

Profdiagnostik on tuntud ja usaldusväärne tehnoülevaatusettevõte. Rõõmuga teatame, et oleme avanud uue tehnoülevaatuspunkti Tallinnas Õismäe-Haabersti piirkonnas.

LOE LISAKS

Avasime Haabersti linnaosas Õismäel uue tehnoülevaatuspunkti

Profdiagnostik on tuntud ja usaldusväärne tehnoülevaatusettevõte. Rõõmuga teatame, et oleme avanud uue tehnoülevaatuspunkti Tallinnas Õismäe-Haabersti piirkonnas.

LOE LISAKS

Õismäel uus tehnoülevaatuspunkt Rocca al Mare

Profdiagnostik on tuntud ja usaldusväärne tehnoülevaatusettevõte. Rõõmuga teatame, et oleme avanud uue tehnoülevaatuspunkti Tallinnas Õismäe-Haabersti piirkonnas, Rocca al Mare kaubanduskeskuse ees.

Uus tehnoülevaatuspunkt pakub klientidele kiiret ja mugavat teenust, mille abil saavad nad oma auto tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga!

Meie uus tehnoülevaatuse on ainus Tallinnas, mis pakub autode tehnoülevaatust ka pühapäeval.

Lahtioleku ajad on 10.00-20.00, avatud iga päev.

Tehnoülevaatus Haabersti linnaosas Õismäel

Profdiagnostik on pühendunud kvaliteetse ja kiire teenuse pakkumisele. Uue tehnoülevaatuspunkti eesmärk on muuta auto tehnoülevaatuse protsess võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Kliendid saavad broneerida tehnoülevaatuse meie kasutajasõbralikus broneerimiskeskkonnas, kus saab valida sobiva aja ja kuupäeva.

Meie eriline 15-minutiline tehnoülevaatus on ainulaadne ja mugav lahendus neile, kes soovivad säästa aega ja vaeva.

Uus tehnoülevaatuspunkt Haabersti linnaosas Õismäel on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja professionaalsete tehnikutega, kes tagavad kõrgeima kvaliteediga ülevaatuse. Lisaks on meie asukoht Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas ideaalne neile, kes soovivad ühendada tehnoülevaatuse kaubanduskeskuses käiguga.

Profdiagnostik kutsub kõiki autoomanikke broneerima oma auto tehnoülevaatust meie uues Õismäe-Haabersti tehnoülevaatuspunktis. Veenduge, et teie auto vastab kõigile ohutusnõuetele ja nautige meie kiiret ning mugavat teenust.

Broneerige oma 15-minutiline tehnoülevaatus juba täna Profdiagnostiku broneerimiskeskkonnas ja veenduge ise, kui lihtne ja mugav see protsess on! Ärge jätke kasutamata võimalust säästa aega ja kogeda meie professionaalset teenust.

Meie uus tehnoülevaatuspunkt Haabersi linnaosas Õismäel asub Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas ja on ainus koht Tallinnas, kui saab tehnoülevaatust teha ka pühapäeval.

Tehnoülevaatus Õismäel – seotud küsimused ja vastused

Kui tihti peab tegema auto tehnoülevaatust?

Esmakordselt peab uus sõiduk läbima tehnoülevaatuse kolme aasta möödudes sõiduki esmasest registreerimisest. Seejärel tuleb tehnoülevaatus läbi viia iga kahe aasta järel kuni sõiduki vanuseni 10 aastat. Alates 10. eluaastast tuleb sõidukit ülevaatusel käia igal aastal.

Mis juhtub, kui ma ei vii oma autot õigeaegselt tehnoülevaatusele?

Kui te ei vii oma autot õigeaegselt tehnoülevaatusele, võib see kaasa tuua trahvi ning liiklusregistris märgitakse teie auto ülevaatuseta sõidukina. See võib põhjustada probleeme kindlustuse ja liikluspolitseiga.

Kui kaua võtab tehnoülevaatus aega?

Tavaliselt võtab tehnoülevaatus aega 30-60 minutit, kuid Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktis saab tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga tänu meie kiirele ja efektiivsele teenusele.

Kui palju maksab tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatuse hind sõltub sõiduki tüübist ja tehnoülevaatuspunkti hinnakirjast. Täpsema hinnainfo saamiseks vaadake meie hinnakirja  või võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil 605 00 78

Millised dokumendid pean tehnoülevaatusele kaasa võtma?

Tehnoülevaatusele tuleb kaasa võtta sõiduki registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart).

Mida kontrollitakse auto tehnoülevaatuse käigus?

Auto tehnoülevaatuse käigus kontrollitakse sõiduki üldist seisukorda ja ohutust, sh pidurisüsteemi, roolisüsteemi, veermiku, rehve, tulesid, helisignaale, klaasipuhasteid, turvavöösid ja istmeid, kere ning keskkonnakahjulike ainete heitkoguseid.

Kui kaua kehtib tehnoülevaatuse tulemus?

Tehnoülevaatuse tulemus kehtib sõltuvalt sõiduki vanusest kas ühe või kahe aasta jooksul. Peale selle perioodi tuleb sõidukil uuesti tehnoülevaatus läbida.

Kas ma saan tehnoülevaatusele tulla ilma eelneva broneeringuta?

Kuigi mõned tehnoülevaatuspunktid võivad pakkuda teenust ilma eelneva broneeringuta, soovitame Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktis kindlasti broneering teha. See tagab, et teil on kindel aeg ja teil ei tule oodata järjekorras.

Mis juhtub, kui minu auto ei läbi tehnoülevaatust?

Kui teie auto ei läbi tehnoülevaatust, annab tehnoülevaataja teile nimekirja puudustest, mida tuleb kõrvaldada. Teil on 30 päeva aega puudused kõrvaldada ja seejärel saate sõiduki uuesti tehnoülevaatusele tuua. Kui puudused on kõrvaldatud, saab auto tehnoülevaatusel positiivse tulemuse.

Kas tehnoülevaatus on kohustuslik kõikidele autodele?

Jah, tehnoülevaatus on kohustuslik kõigile sõidukitele (v.a. mõned erandjuhud), et tagada nende ohutus liikluses ja keskkonnasäästlikkus.

Kuidas saan broneerida aja tehnoülevaatuseks?

Külastage meie broeerimiskeskkonda, valige sobiv aeg ja kuupäev ning sisestage vajalikud andmed. Samuti saate broneerida aja helistades meie klienditeenindusele telefonil 6 099 235.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap