Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Avasime Haabersti linnaosas Õismäel uue tehnoülevaatuspunkti.

Profdiagnostik on tuntud ja usaldusväärne tehnoülevaatusettevõte. Rõõmuga teatame, et oleme avanud uue tehnoülevaatuspunkti Tallinnas Õismäe-Haabersti piirkonnas.

Uus tehnoülevaatuspunkt pakub klientidele kiiret ja mugavat teenust, mille abil saavad nad oma auto tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga!

Meie uus tehnoülevaatuse on ainus Tallinnas, mis pakub autode tehnoülevaatust ka pühapäeval.

Lahtioleku ajad on 10.00-20.00, avatud iga päev.

tehnoülevaatus haabersti linnaosas õismäel

Tehnoülevaatus Haabersti linnaosas Õismäel

Profdiagnostik on pühendunud kvaliteetse ja kiire teenuse pakkumisele. Uue tehnoülevaatuspunkti eesmärk on muuta auto tehnoülevaatuse protsess võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Kliendid saavad broneerida tehnoülevaatuse meie kasutajasõbralikus broneerimiskeskkonnas, kus saab valida sobiva aja ja kuupäeva.

Meie eriline 15-minutiline tehnoülevaatus on ainulaadne ja mugav lahendus neile, kes soovivad säästa aega ja vaeva.

Uus tehnoülevaatuspunkt Haabersti linnaosas Õismäel on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja professionaalsete tehnikutega, kes tagavad kõrgeima kvaliteediga ülevaatuse. Lisaks on meie asukoht Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas ideaalne neile, kes soovivad ühendada tehnoülevaatuse kaubanduskeskuses käiguga.

Profdiagnostik kutsub kõiki autoomanikke broneerima oma auto tehnoülevaatust meie uues Õismäe-Haabersti tehnoülevaatuspunktis. Veenduge, et teie auto vastab kõigile ohutusnõuetele ja nautige meie kiiret ning mugavat teenust.

Broneerige oma 15-minutiline tehnoülevaatus juba täna Profdiagnostiku broneerimiskeskkonnas ja veenduge ise, kui lihtne ja mugav see protsess on! Ärge jätke kasutamata võimalust säästa aega ja kogeda meie professionaalset teenust.

Meie uus tehnoülevaatuspunkt Haabersi linnaosas Õismäel asub Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas ja on ainus koht Tallinnas, kui saab tehnoülevaatust teha ka pühapäeval.

Korduvad küsimused seoses tehnoülevaatusega

Kui te ei vii oma autot õigeaegselt tehnoülevaatusele, võib see kaasa tuua trahvi ning liiklusregistris märgitakse teie auto ülevaatuseta sõidukina. See võib põhjustada probleeme kindlustuse ja liikluspolitseiga.

Tavaliselt võtab tehnoülevaatus aega 30-60 minutit, kuid Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktis saab tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga tänu meie kiirele ja efektiivsele teenusele.

Tehnoülevaatuse hind sõltub sõiduki tüübist ja tehnoülevaatuspunkti hinnakirjast. Täpsema hinnainfo saamiseks vaadake meie hinnakirja  või võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil 605 00 78

Tehnoülevaatusele tuleb kaasa võtta sõiduki registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart).

Auto tehnoülevaatuse käigus kontrollitakse sõiduki üldist seisukorda ja ohutust, sh pidurisüsteemi, roolisüsteemi, veermiku, rehve, tulesid, helisignaale, klaasipuhasteid, turvavöösid ja istmeid, kere ning keskkonnakahjulike ainete heitkoguseid.

Tehnoülevaatuse tulemus kehtib sõltuvalt sõiduki vanusest kas ühe või kahe aasta jooksul. Peale selle perioodi tuleb sõidukil uuesti tehnoülevaatus läbida.

Kuigi mõned tehnoülevaatuspunktid võivad pakkuda teenust ilma eelneva broneeringuta, soovitame Profdiagnostiku tehnoülevaatuspunktis kindlasti broneering teha. See tagab, et teil on kindel aeg ja teil ei tule oodata järjekorras

Kui teie auto ei läbi tehnoülevaatust, annab tehnoülevaataja teile nimekirja puudustest, mida tuleb kõrvaldada. Teil on 30 päeva aega puudused kõrvaldada ja seejärel saate sõiduki uuesti tehnoülevaatusele tuua. Kui puudused on kõrvaldatud, saab auto tehnoülevaatusel positiivse tulemuse.

Jah, tehnoülevaatus on kohustuslik kõigile sõidukitele (v.a. mõned erandjuhud), et tagada nende ohutus liikluses ja keskkonnasäästlikkus.

Külastage meie broeerimiskeskkonda, valige sobiv aeg ja kuupäev ning sisestage vajalikud andmed. Samuti saate broneerida aja helistades meie klienditeenindusele telefonil 6 099 235