Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Mis on tehnoülevaatuspunkt?

Tehnoülevaatuspunkti peavad varem või hiljem külastama kõik sõidukiomanikud, olenevalt nende sõiduki liigist ja vanusest. Tehnoülevaatus on oluline keskkonnasäästliku ning ohutu liikluskultuuri tagamiseks, hoides silma peal sõidukite tehnilistel näitajatel. Regulaarne tehnoülevaatus aitab vältida sõiduki vanusest tingitud rikkeid, keskkonda saastavaid lekkeid ning heitgaase. 

Siit artiklist saad teada:

Mis otstarbel tuleb külastada tehnoülevaatuspunkti?
Millistele sõidukitele tuleb teostada tehnoülevaatus?
Tehnoülevaatuspunkt Peetris
Tehnoülevaatuspunkt Tallinnas

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Mis-on-tehnoulevaatuspunkt

Mis otstarbel tuleb külastada tehnoülevaatuspunkti?

Tehnoülevaatus teostatakse tuginevalt vastavale Majandus- ja kommunikatsiooniministri määrusele kõikidele sõidukitele. Olenevalt sõiduki tüübist ja ülevaatuse eesmärgist on tehnoülevaatus jagatud järgmisteks liikideks:

Millistele sõidukitele tuleb teostada tehnoülevaatus?

Kõik mootorsõidukid ei pea siiski tehnoülevaatuspunkti suunduma, sest tehnoülevaatuse kohustus kehtib kõigile mootorsõidukitele välja arvatud mopeedidele ja maastikusõidukitele. Tehnoülevaatuspunkti peavad teatud aja järel pöörduma järgmiste sõidukite juhid:

Tehnoülevaatuspunkt Peetris

Tehnoülevaatus teostatakse vaid selleks volitatud tehnoülevaatuspunktides, millest suurim asub Tallinna külje all Peetris, aadressil Helgi tee 4. Peetris asuv Tehnoülevaatus ülevaatuspunkt on kaasaegset tehnoloogiat kasutav ülevaatuspunkt, kus on võimalik tehnoülevaatus läbida vaid 15 minutiga. 

Peetri tehnoülevaatuspunktis teostatakse ülevaatus sõidukitele alates sõiduautost kuni erisõidukiteni, samuti ka veoautodele, bussidele ja haagistele. Lisaks tavapärastele tehnoülevaatustele teostatakse ülevaatuspunktis ka rahvusvahelisi ülevaatusi, mis on olulised välismaal liigeldes. Tänu töötamisele mitmel liinil, saame garanteerida kvaliteetset ja kiiret teenust igale sõidukijuhile.

Tehnoülevaatuspunkt Tallinnas

Lisaks Peetris asuvale tehnoülevaatuspunktile asub Tehnoülevaatusel ülevaatuspunkt ka Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116. Ehitajate tee tehnoülevaatuspunkt teostab ülevaatust sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-le, ratastraktoritele, traktori haagistele ja liikurmasinatele. Ka seal on kasutusel kaasaegne tehnoloogia, mis võimaldab samuti teostada kiiret tehnoülevaatust aega raiskamata. 

Tehnoülevaatuspunkti töötajad on alati puhaste riietega, seega ei pea Tehnoülevaatus kliendid muretsema oma sõiduki määrdumise pärast. Meie töötajad hoiavad kliendi vara heaperemehelikult, tagastades sõiduki täpselt sellises seisus, nagu see tehnoülevaatuspunkti saabus. Kliendid ei pea tehnoülevaatuspunktis üldse muretsema, kuna saavad ülevaatuse ajal puhata mugavas ooteruumis, vaadates telesaateid või juues kohvi. 

Broneeri aeg Tehnoülevaatus Tallinna või Peetri tehnoülevaatuspunkti kodulehel!