Tehnoülevaatus Mustamäel

Iga autoomanik teab, kui oluline on korrapärane tehnoülevaatus. See on mitte ainult seadusega ettenähtud, vaid aitab ka säilitada teie auto turvalisust, tõhusust ja pikaajalist eluiga.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Mustamäel

Iga autoomanik teab, kui oluline on korrapärane tehnoülevaatus. See on mitte ainult seadusega ettenähtud, vaid aitab ka säilitada teie auto turvalisust, tõhusust ja pikaajalist eluiga.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Mustamäel – ohutu, kiire ja kvaliteetne lahendus teie autole

Iga autoomanik teab, kui oluline on korrapärane tehnoülevaatus. See on mitte ainult seadusega ettenähtud, vaid aitab ka säilitada teie auto turvalisust, tõhusust ja pikaajalist eluiga. Kui te elate Tallinnas või selle lähiümbruses, on tehnoülevaatus Mustamäel ideaalne koht, kus saate kõiki neid eeliseid nautida.

Siin on mõned põhjused, miks tehnoülevaatus Mustamäel võiks olla teie esmane valik:

Asukoht

Mustamäe on üks Tallinna suuremaid ja tihedamalt asustatud piirkondi. Asudes otse selle südames, on tehnoülevaatus Mustamäel lihtsasti ligipääsetav nii piirkonna elanikele kui ka neile, kes sõidavad kaugemalt. Lähedus suurtele teedele ja hea ühistranspordiühendus muudavad meie punkti kergesti leitavaks.

Kiirus

Tehnoülevaatus Mustamäel ei võta aega tunde. Meie efektiivne meeskond ja kaasaegsed seadmed võimaldavad meil teie auto tehnoülevaatuse läbi viia kiiresti, kuid põhjalikult. Ülevaatusele kulub reeglina 15 minutit ning tänu aja eelnevalt broneerimisele, ei pea ootama ka elavas järjekorras. 

Kvaliteet

Kuigi meie teenus on kiire, ei tee me järeleandmisi kvaliteedis. Meie spetsialistid on kõrgelt kvalifitseeritud ja omavad aastatepikkust kogemust. Kasutades kõige uuemaid seadmeid ja tehnikaid, tagame, et teie auto on ohutu ja nõuetekohane.

Mugav broneerimine

Tehnoülevaatus Mustamäel pakub mugavat veebipõhist broneerimissüsteemi. Broneerida saab ööpäevaringselt, nii et saate valida aja, mis sobib teie hõivatud graafikuga. Pole vaja helistada ega külastada – kõik saab hõlpsalt teha mõne klõpsuga.

 

Suurepärane klienditeenindus

Klientide rahulolu on meie jaoks oluline. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis vastama teie küsimustele ja aitama teil oma tehnoülevaatus sujuvalt läbida. Tehnoülevaatus Mustamäel on pühendunud teie auto hooldamisele kõrgemate standardite järgi. Meie eesmärk on tagada, et teie auto on turvaline ja nõuetele vastav, et saaksite teele teedel sõita muretult ja enesekindlalt.

Paindlikkus

Me mõistame, et teie päevakava võib olla tihe. Seetõttu oleme loonud paindliku broneerimissüsteemi, mis võimaldab teil tehnoülevaatuse ajastada just siis, kui see teile kõige paremini sobib. Lisaks on tehnoülevaatus Mustamäel avatud esmaspäevast laupäevani, võimaldades kõigil sõidukiomanikel tehnoülevaatus enda ajakavasse paigutada.

Usaldusväärsus

Tehnoülevaatus Mustamäel on aastate jooksul saavutanud usaldusväärse maine, pakkudes kõrge kvaliteediga teenuseid. Oleme pühendunud oma klientide vajaduste rahuldamisele ja strateegiliselt paiknevad meie tehnoülevaatuspunktid mugavates kohtades, et pakkuda teile parimat võimalikku teenust.

Täiustatud tehnoloogia

Meie tehnoülevaatuspunkt kasutab kõige kaasaegsemaid seadmeid ja digitaalseid lahendusi, mis võimaldab meil teie auto täpselt üle vaadata. Tänu sellele saame tagada, et sõiduk vastab kõigile ohutusnõuetele ning ei ohusta kaasliiklejaid.

Jätkusuutlikkus

Tehnoülevaatus Mustamäel hõlmab ka keskkonnasäästlikkust. Meie seadmed ja paberivabad protsessid on kavandatud võimalikult väikese keskkonnamõjuga, ilma et see mõjutaks teenuse kvaliteeti.

Ärge jätke oma auto turvalisust juhuse hooleks. Valige tehnoülevaatus Mustamäel – meie professionaalne meeskond, kaasaegsed seadmed ja pühendumus kvaliteedile tagavad, et teie auto on parimates kätes. Broneerige oma tehnoülevaatuse aeg juba täna ja sõitke teedel kindlalt ja muretult.

Teosta sõiduki tehnoülevaatus Mustamäel vaid 15 minutiga

Ärge jätke oma auto ohutust juhuse hooleks. Valige Mustamäe tehnoülevaatuspunkt – meie kiire ja kvaliteetne teenus tagab, et teie auto on ohutu ja nõuetekohane. Broneerige oma tehnoülevaatuse aeg juba täna ja sõitke teedel kindlalt ja muretult!

Tehnoülevaatus Mustamäel – seotud küsimused ja vastused

Kui kiiresti teostatakse tehnoülevaatus Mustamäel?

Meie tehnoülevaatuspunktis on meil kiire ja tõhus protsess, mis võimaldab meil teie auto tehnoülevaatuse läbi viia kiiresti, kuid põhjalikult. Täpne aeg võib varieeruda sõltuvalt auto tüübist ja vajalike kontrollide hulgast, kuid meie eesmärk on pakkuda kiiret ja mugavat teenust.

Kus asub tehnoülevaatus Mustamäel ja kas on mugav ligipääs?

Tehnoülevaatus Mustamäel asub otse Mustamäe südames, Ehitajate teel, mis on üks Tallinna suuremaid ja tihedamalt asustatud piirkondi. Lähedus suurtele teedele ja hea ühistranspordiühendus muudavad meie punkti kergesti leitavaks ja ligipääsetavaks. Vaata täpset asukohta ning lisainfot meie veebilehelt.

Kuidas saab broneerida aega Mustamäe tehnoülevaatuspunktis?

Meil on mugav veebipõhine broneerimissüsteem, mis on saadaval ööpäevaringselt. Broneerimiseks külastage lihtsalt meie veebilehte, valige sobiv aeg ja järgige juhiseid. Pole vaja helistada ega külastada – tehnoülevaatus Mustamäel on broneeritud vaid paari klõpsuga.

Kas tehnoülevaatus Mustamäel kasutab kaasaegseid seadmeid ja tehnikaid?

Jah, tehnoülevaatus Mustamäel kasutab kõige kaasaegsemaid seadmeid koos tarkvaraga, mis võimaldab meil teie auto üle vaadata ja tagada, et see vastab kõigile ohutusnõuetele. Meie spetsialistid on kõrgelt kvalifitseeritud ja omavad aastatepikkust kogemust, tagades teile parima võimaliku teenuse.

Milline on tehnoülevaatus Mustamäel lähenemisviis keskkonnasäästlikkusele?

Meie lähenemine hõlmab ka keskkonnasäästlikkust. Meie seadmed ja protsessid on kavandatud võimalikult väikese keskkonnamõjuga, ilma et see mõjutaks teenuse kvaliteeti. Peame oluliseks pakkuda kvaliteetset teenust, olles samal ajal vastutustundlikud keskkonnakaitse suhtes.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap