Traktorite tehnoülevaatus Tallinnas

Pakume traktorite tehnoülevaatust Tallinnas meie Peetris asuvas tehnoülevaatuspunktis. Meie juures saab teha tehnoülevaatuse kõikidele trakotoritele ja põllumajandusmasinatele.

LOE LISAKS

Traktorite tehnoülevaatus Tallinnas

Pakume traktorite tehnoülevaatust Tallinnas meie Peetris asuvas tehnoülevaatuspunktis. Meie juures saab teha tehnoülevaatuse kõikidele trakotoritele ja põllumajandusmasinatele.

LOE LISAKS

Traktorite ja põllumajandustehnika tehnoülevaatus Tallinnas

Tallinnas saab traktori tehnoülevaatust teostada mitmes kohas. Üks peamisi tehnoülevaatuspunkte asub Helgi teel Peetris, mis on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja suudab pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Lisaks on Tehnoülevaatusel ülevaatuspunkt ka Ehitajate teel Tallinnas, kus samuti on võimalik läbi viia traktorite tehnoülevaatust.

Tehnoülevaatus on kohustuslik kõikidele traktoritele, sõltumata nende vanusest või kasutusalast. Uute traktorite puhul tuleb esimene tehnoülevaatus läbida 24 kuu möödumisel esmaregistreerimisest, samas kui kasutuses olevate masinate puhul tuleb tehnoülevaatus läbi viia iga 12 kuu järel.

Erakorralise tehnoülevaatuse vajadus võib tekkida ka siis, kui traktor on saanud liiklusõnnetuses kahjustada või kui on vajalik liiklusregistri andmete täpsustamine.

Tehnoülevaatusele tulles on oluline, et masina omanik või kasutaja esitaks vajalikud dokumendid, nagu masina registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument. Kohustuslik on ka teatud lisavarustus, nagu tõkiskingad (va haagised), ohukolmnurk, esmaabivahendid (ettevõtte sõidukite puhul) ja tulekustuti.

Traktoritele ja liikurmasinatele on nõutav 2 kg tulekustuti, kombainidele aga üks 6 kg või kaks 2 kg kustutit.

Meie  tehnoülevaatuspunktides on mugavad  ootealad, kus kliendid saavad ülevaatuse ajal lõõgastuda. Traktori tehnoülevaatuse saab broneerida meie veebikeskkonnas – booking.tehnoulevaatus.ee, mis võimaldab klientidel planeerida oma ajakava vastavalt vajadusele. Tähelepanu pööratakse ka sõiduki puhtusele ja ohutusele tehnoülevaatuspunkti külastamisel.

Nii traktorite omanikud kui ka juhid peavad olema teadlikud ülevaatuse vajalikkusest, dokumentidest ja varustusest, mida on vaja tehnoülevaatuseks kaasa võtta. Tehnoülevaatuse regulaarne läbimine aitab tagada masinate nõuetekohase töö ja vähendada õnnetuste riski nii põldudel kui ka teedel.

 

Traktorite tehnoülevaatus Tallinnas – seotud küsimused

Millal tuleb uue traktori esimene tehnoülevaatus teha Tallinnas?

Uue traktori esimene tehnoülevaatus Tallinnas tuleb teha 24 kuu möödumisel selle esmaregistreerimisest. See on vajalik, et tagada traktori vastavus kehtivatele tehnonõuetele ja ohutusstandarditele.

Mis dokumente on vajalik kaasa võtta traktori tehnoülevaatusele?

Tehnoülevaatusele minnes on vajalik esitada traktori registreerimistunnistus ja isikut tõendav dokument. Lisaks võib vajalik olla eri tüüpi dokumentatsioon, näiteks vanasõidukina tunnustamise akt vanade traktorite puhul või teel liikleva sõiduki tehnoseisundi kontrollimise akt, kui traktor suunati erakorralisele ülevaatusele.

Millist lisavarustust peab traktoriga tehnoülevaatusele minnes kaasa võtma?

Tehnoülevaatusele minnes peab kaasas olema teatud kohustuslik lisavarustus. Traktorite puhul on see hõlmab tõkiskingasid (välja arvatud haagiste puhul), ohukolmnurka (välja arvatud haagiste puhul), esmaabivahendeid (ettevõtte sõidukite puhul) ja tulekustutit. Traktoris ja liikurmasinas peab olema 2 kg massiga tulekustuti, kombainis aga kas üks 6 kg või kaks 2 kg massiga kustutit.

Kus Tallinnas saab teha traktori tehnoülevaatust?

Tallinnas saab traktori tehnoülevaatust teha mitmes kohas, sealhulgas Tehnoülevaatuspunktid Peetris, aadressil Helgi tee 4, ja Ehitajate teel, aadressil Ehitajate tee 116. Mõlemad punktid on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja pakuvad kiiret ning kvaliteetset teenust.

Kui kaua võtab aega traktori tehnoülevaatus Tallinnas?

Traktori tehnoülevaatuse kestus Tallinnas võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist, nagu traktori seisukord, tehnoülevaatuspunkti töökoormus ja kasutatav tehnoloogia. Üldjuhul on tehnoülevaatus üsna kiire protsess, eriti kui kasutatakse kaasaegset tehnoloogiat nagu Peetri ja Ehitajate tee tehnoülevaatuspunktides. Tavaliselt võib tehnoülevaatus võtta umbes 15-30 minutit.

Kas traktori tehnoülevaatuseks on vaja eelnevalt aega broneerida?

Kuigi see ei ole alati nõutav, on soovitatav eelnevalt aega broneerida, et vältida pikki ooteaegu, eriti kõrgajal. Tehnoülevaatuspunktid nagu Peetris ja Ehitajate teel pakuvad võimalust broneerida aega nii telefoni teel kui ka veebipõhiselt, mis võimaldab klientidel oma külastuse mugavalt planeerida. Vali endale sobilik aeg meie broneerimiskeskkonas – booking.tehnoulevaatus.ee

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap