Auto ülevaatuse aeg on saabumas

Kas auto ülevaatuse aeg on lähenemas ning vajad kvaliteetset, usaldusväärset ja kiiret tehnoülevaatust? Meil on lahendus – broneeri auto ülevaatuse aeg tehnoülevaatus.ee.

LOE LISAKS

Auto ülevaatuse aeg on saabumas

Kas auto ülevaatuse aeg on lähenemas ning vajad kvaliteetset, usaldusväärset ja kiiret tehnoülevaatust? Meil on lahendus – broneeri auto ülevaatuse aeg tehnoülevaatus.ee.

LOE LISAKS

Auto ülevaatuse aeg on saabumas- ära oota viimase hetkeni

Kas auto ülevaatuse aeg on lähenemas ning vajad kvaliteetset, usaldusväärset ja kiiret tehnoülevaatust? Meil on lahendus – broneeri auto ülevaatuse aeg Profdiagnostikus tehnoülevaatus.ee.

Profdiagnostik on Tallinnas asuv juhtiv tehnoülevaatusettevõte, mis pakub klientidele kiiret ja professionaalset teenust juba mitukümmend aastat. Meie tehnoülevaatus võtab aega ainult 15 minutit – kiireim auto ülevaatuse aeg Tallinnas! Nii saab oma päeva planeerida kulutades minimaalselt aega auto ülevaatusele ning maksimaalselt aega igapäevatoimetustele.

Meil on kolm mugavalt paiknevat ülevaatuspunkti Tallinnas – Peetris, Õismäel ning Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas. Lisaks oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud seitse päeva nädalas. Broneeri auto ülevaatuse aeg mugavalt laupäevale või pühapäevale, Profdiagnostik on igal päeval avatud!

Auto ülevaatust ei tasu jätta viimasele minutile. Broneeri auto ülevaatuse aeg juba täna, kasutades meie mugavat veebipõhist broneerimissüsteemi. Lisaks, kui auto ülevaatuse aeg on veebis broneeritud, kehtib teenuse hinnale ka soodustus.

 

Kuidas teada saada, millal on auto ülevaatuse aeg?

On mitmeid võimalusi, kuidas teada saada, millal on teie auto ülevaatuse aeg:

Tehnoülevaatuse meeldetuletused: Enamik riike ja piirkondi saadab autoomanikele meeldetuletusi, kui nende sõiduki tehnoülevaatuse aeg hakkab lähenema. Need meeldetuletused võivad tulla e-posti või SMS-i teel. Seega, kui oled andnud oma kontaktandmed riiklikule Transpordiametile või lisanud need ülevaatuspunkti andmebaasi, peaksid saama meeldetuletuse broneerida uus auto ülevaatuse aeg õigeaegselt.

Auto dokumentide kontroll: Teine võimalus on kontrollida oma auto dokumente, registreerimistunnistust ehk tehnilist passi, milles peaks olema märgitud viimane auto ülevaatuse aeg ning kehtivus.

Veebipõhised teenusepakkujad: Tehnoülevaatus.ee  pakub veebipõhist teenust, sisestades oma sõiduki andmed saab kontrollida, millal on järgmine auto ülevaatuse aeg. Profdiagnostik pakub mugavat veebipõhist broneerimissüsteemi, mis võimaldab mitte ainult broneerida auto ülevaatuse aega, vaid ka kontrollida oma auto ülevaatuse kuupäeva.

Küsige teenusepakkujalt: Kui auto ülevaatuse aeg ei selgu ülaltoodud võimaluste abil, võib alati helistada või e-posti teel ühendust võtta kohaliku tehnoülevaatuse teenusepakkujaga. Nende abiga saab täpsustada, millal on auto ülevaatuse aeg lõppemas.

On äärmiselt oluline, et auto ülevaatuse aeg oleks meeles. Õigeaegne ülevaatus tagab mitte ainult enda, vaid ka teiste liiklejate turvalisuse. Seega, kui sa pole kindel, millal auto ülevaatus kehtivus lõppeb, kontrolli auto ülevaatuse aega ülaltoodud meetodite abil ning vajadusel broneeri aeg Profdiagnostikus juba täna!

Mida teha siis, kui auto ülevaatuse aeg on kätte jõudmas?

Kui auto ülevaatuse aeg on kätte jõudmas, on oluline tegutseda õigeaegselt ja broneerida esimene sobiv aeg Profdiagnostik ülevaatuspunktis. Broneerimine on kiire ja mugav – kõik toimub veebis.

Profdiagnostik pakub veebipõhist broneerimissüsteemi, mis võimaldab leida endale sobiv auto ülevaatuse aeg erinevate kuupäevade ning kellaaegade seast. Külastades meie veebilehte, saab valida ülevaatuspunkti, mis ülevaatuseks kõige paremini sobib – olgu selleks Peetri, Õismäe või Rocca al Mare ülevaatuspunkt. Auto ülevaatuse aeg on võimalik broneerida vaid mõne klõpsuga.

Profdiagnostik ülevaatuspunkt on ainus ülevaatuspunkt Tallinnas, kus auto ülevaatuse aeg on võimalik broneerida ka pühapäeviti. See tähendab, et saad leida endale sobiva auto ülevaatuse aja seitsme päeva seast nädalas, sobitades auto ülevaatus enda graafikuga. Lisaks anname endast parima, et auto ülevaatuse aeg ei võta rohkem kui 15 minutit – meie professionaalne meeskond ja kaasaegsed seadmed võimaldavad kiire, kuid samas põhjaliku ülevaatuse, mis vastab nõutud standarditele.

Ära lükka auto ülevaatuse aega edasi, sest see võib tekitada turvariske nii enda kui teiste liiklejate jaoks. Broneeri auto ülevaatuse aeg Profdiagnostik ülevaatuspunktis Tallinnas ja Peetris juba täna, kasutades meie mugavat broneerimissüsteemi. Oleme valmis sinu sõidukit vastu võtma ja tagama, et auto oleks ohutu ja nõuetele vastav vaid 15 minutiga!

Mida teha siis, kui auto ülevaatus enam ei kehti?

Broneeri kohe esimene sobiv aeg Profdiagnostik ülevaatuspunktis. Broneerimine on kiire ja mugav – kõik toimub veebis. Seadus lubab ilma kehtiva ülevaatuseta sõidukiga sõita ülevaatusele, remondi- või garažeerimiskohta.

Ülevaatuse aja saabudes – seotud küsimused ja vastused

Kuidas ma tean, millal on minu auto järgmine ülevaatuse aeg?

Auto ülevaatuse aeg ei pea olema alati endal meeles, seda saab kontrollida erinevatest kohtadest. Meie mugavas broneerimissüsteemis saab kontrollida ja broneerida aja oma auto ülevaatuseks. Külastage meie veebilehte juba täna ja leidke endale sobiv auto ülevaatuse aeg Profdiagnostik ülevaatuspunktis Tallinnas!

Mida ma peaksin tegema, kui minu auto ülevaatuse aeg on lähedal?

Kui auto ülevaatuse aeg hakkab lähenema, soovitame kohe broneerida aeg meie veebilehel. Kasutades meie mugavat veebi broneerimissüsteemi, on võimalik valida endale sobiv auto ülevaatuse aeg ja ülevaatuspunkt. Ärge jätke ülevaatust viimasele minutile! Broneerige aeg juba täna ja veenduge, et teie auto on ohutu ja vastab kõigile nõuetele

Kui kiiresti saan broneerida auto ülevaatuse aja Profdiagnostiku veebilehel?

Meie broneerimissüsteem on kiire ja kasutajasõbralik – vaid mõne klõpsuga veebilehel saate valida endale sobiva aja ja ülevaatuspunkti. Broneeri auto ülevaatuse aeg meie veebilehel ja väldi lisastressi.

Miks peaksin valima Profdiagnostiku auto ülevaatuseks?

Profdiagnostik on tuntud kiire teenuse ja hea kompetentsi poolest. Meie professionaalne meeskond omab pikaajalist kogemust ja teadmisi autode tehnilise seisundi hindamisel. Lisaks sellele on meie ülevaatuspunktid varustatud kaasaegsete seadmetega, tagades kiire ja usaldusväärse ülevaatustulemuse. Leia endale sobiv auto ülevaatuse aeg juba täna!

Kui kiiresti ma saan aja broneerida Profdiagnostiku ülevaatuspunkti?

Meie veebipõhine broneerimissüsteem võimaldab kiirelt ja mugavalt aega broneerida. Vali lihtsalt meie veebilehel sobiv ülevaatuspunkt, sisesta oma eelistatud kuupäev ja kellaaeg ning kinnita broneering. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenust nii auto ülevaatuse aega broneerides kui tehnoülevaatust sooritades.

Kas Profdiagnostikus on võimalik teha tehnoülevaatust nädalavahetustel?

Jah, Profdiagnostik erineb paljudest teistest teenusepakkujatest sellega, et pakub võimalust broneerida auto ülevaatuse aeg ka nädalavahetustele. Meie ülevaatuspunktid on avatud seitse päeva nädalas, tagades, et saate broneerida aja just sellisel ajal, mis teie ajakavaga kõige paremini sobib.

Kuidas ma saan teada, millal on minu auto järgmine ülevaatuse aeg?

Selleks, et teada saada oma auto järgmine ülevaatuse aeg, on võimalik külastada meie veebilehte või võtta ühendust meie klienditeenindusega. Meie professionaalne meeskond on valmis vastama kõigile küsimustele ja aitama välja selgitada auto ülevaatuse aeg ning kehtivus.

Profdiagnostik on tuntud kui hea kompetentsiga teenusepakkuja Tallinnas. Oleme pühendunud klientide rahulolu tagamisele ning pakume tipptasemel tehnoülevaatust, mis vastab kõrgetele standarditele. Vali Profdiagnostik, kui soovid kindlustunnet, et auto on liiklus- ja keskonnaohutu. Broneeri auto ülevaatuse aeg juba täna ning koge meie kvaliteetset teenust, mis on viinud meid turuliidri positsioonile!

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap