Tehnoülevaatus Mustamäel

Meie ülevaatuspunkt Mustamäel pakub ülevaatust mopeedautodele, sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-dele, traktoritele ja liikurmasinatele.

LOE LISAKS

Profdiagnostiku ülevaatuspunkt Mustamäel – tehnoülevaatuse liider Mustamäel

Ülevaatuspunkt Mustamäel, mis kuulub Profdiagnostik OÜ-le, on kvaliteetse teenindusega tehnoülevaatuspunkt Tallinnas. Tehnoülevaatus asub aadressil Ehitajate tee 116, mis teeb selle eriti hõlpsasti ligipääsetavaks Mustamäe, Õismäe ja Haabersi piirkonna autojuhtidele.

 

Mustamäe ülevaatuspunkt

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Profdiagnostik OÜ on tuntud oma kogemuse ja pühendumusega, pakkudes tehnoülevaatuseteenuseid alates 2001. aastast. Tänu meie pikaajalisele kogemusele ja asjatundlikkusele on Mustamäe Ülevaatuspunkt suutnud luua kiire ja tõhusa teenuse, kus iga tehnoülevaatuse jaoks kulub vaid 15 minutit.

Ülevaatuspunkt Mustamäel on avatud esmaspäevast reedeni kl.09.00-21.00 ning laupäeval 10.00-17.00, pakkudes seeläbi paindlikkust klientidele, kes soovivad oma sõiduki ülevaatust läbi viia tööpäeva lõpus või nädalavahetusel. Juhul, kui soovid oma sõiduki ülevaatust teha pühapäeval, siis saad seda teha meie Rocca Al Mare ülevaatuspunktis.

Keskkonnasõbralik suhtumine

Peame oluliseks keskkonasäästlikkust ning see pühendumus on viinud meid täielikult paberivabade protsessideni. Kõik dokumendid ja ülevaatusprotokollid käideldakse elektrooniliselt, aidates kaasa ressursside säästmisele ja vähendades ökoloogilist jalajälge. Olles oma valdkonna tipptegija ja innovatsiooni eestvedaja, oleme teeninud Google’i kasutajatelt kõrgeid hinnanguid oma teenustele.

Sõidukitüübid, millele saab Mustamäel teha tehnoülevaatust

Mustamäe Ülevaatuspunkt pakub korralist ülevaatust mopeedautodele, sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-dele, traktoritele ja liikurmasinatele. Seega olenemata teie sõiduki tüübist, saate ülevaatuse teha mugavalt ühes kohas. Veoautode, busside ja erisõidukite ülevaatust saab teha meie Peetri ülevaatuspunktis.

Tehnoülevaatus Mustamäel – korduvad küsimused

Millistele sõidukitele pakub Mustamäe ülevaatuspunkt tehnoülevaatust?

Mustamäe Ülevaatuspunkt pakub tehnoülevaatuseteenuseid laiale sõidukite spektrile, sealhulgas mopeedautodele, sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-dele, traktoritele ja liikurmasinatele. Erisõidukite, nagu veoautod ja bussid, ülevaatuse jaoks peaksite pöörduma Profdiagnostik OÜ Peetri ülevaatuspunkti.

Kas Mustamäe ülevaatuspunkt on avatud nädalavahetustel?

Jah, Mustamäe ülevaatuspunkt on klientidele avatud ka laupäeviti kell 10.00–17.00, pakkudes seega võimalust viia ülevaatus läbi ka nädalavahetusel. Pühapäeviti saab ülevaatust teha Rocca Al Mare ülevaatuspunktis.

Kui kaua võtab tehnoülevaatus aega?

Mustamäe Ülevaatuspunkti teenus on kiire ja tõhus, iga tehnoülevaatus kestab vaid 15 minutit, mis on märkimisväärselt kiire võrreldes tavapäraste ülevaatuspunktidega.

Kuidas on Mustamäe ülevaatuspunkt keskkonnasõbralik?

Mustamäe ülevaatuspunkt rakendab paberivabu protsesse, kus kõik dokumendid ja ülevaatusprotokollid käideldakse elektrooniliselt. See mitte ainult ei vähenda paberi kasutust, aidates seeläbi kaasa ressursside säästmisele, vaid ka vähendab ettevõtte ökoloogilist jalajälge.

Millised on Mustamäe ülevaatuspunkti lahtiolekuajad?

Mustamäe Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kella 09.00–21.00 ning laupäeval kella 10.00–17.00.

Kuidas kliendid hindavad Mustamäe ülevaatuspunkti teenuseid?

Mustamäe Ülevaatuspunkt on saanud Google’i kasutajatelt kõrgeid hinnanguid, mis peegeldab nende pühendumust kvaliteetsele teenindusele ja innovatsioonile ülevaatusprotsessides.

Kui turvalisus kohtub efektiivsusega: ülevaatuspunkt Mustamäel

Turvaline liiklemine ning keskkonnast hoolimine on nii isikliku kui ka ühiskondliku heaolu nurgakivi. Sel põhjusel on sõidukite tehnoülevaatus mitte ainult seadusega nõutud protseduur, vaid ka meie endi ja kaasliiklejate turvalisuse garantii. Mustamäe ülevaatuspunkt, mida haldab Profdiagnostik OÜ, on kujunenud silmapaistvaks tegijaks, pakkudes tehnoülevaatuseteenuseid, mis ühendavad endas usaldusväärsuse, kiiruse ja kliendikesksuse.

Alates 2001. aastast on see ülevaatuspunkt olnud oma klientide jaoks mitte ainult teenusepakkuja, vaid ka partner teekonnal, kus sõiduki ohutus ja tehniline korrasolek on esmatähtsad.

Tehnoülevaatus ei ole lihtsalt formaalsus, vaid oluline hügieenimeede meie teedel. Sellega tagame, et iga sõiduk vastab ohutusstandarditele, vähendades liiklusohtusid ning kaitstes nii inimesi kui ka keskkonda. Mustamäe ülevaatuspunkt toob selle protsessi teostamise kodanikele lähemale, pakkudes mugavat asukohta koos paindliku ajakavaga. Kasu on selge – ülevaatusele pääseb ilma suurte ajakulutusteta, olgu siis tegemist kiire tööpäeva lõpuga või laupäevaga.

Lisaks kõigele on Profdiagnostik OÜ tõestanud oma pühendumust keskkonnale, tehes kõik tehnoülevaatusprotsessid täielikult paberivabaks. Elektrooniliste dokumentide ja protokollide kasutamine ei ole ainult ajastu vaimsus, vaid näitab ka ettevõtte soovi innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse järele. See vastutustundlik lähenemine on teeninud klientide usalduse ning kõrged hinnangud Google’i kasutajatelt, rõhutades, et kvaliteet ja keskkonnahoid on tänapäeval lahutamatud.

Mustamäe ülevaatuspunktis tehakse kõike seda kiiruse ja efektiivsusega, millest paljud võiksid vaid unistada – sõiduki ülevaatus võtab aega vaid 15 minutit. See on ajaline investeering, mis on tühine võrreldes sellega, mida see panus turvalisusesse ja meelerahusse kaasa toob.

Ükskõik, kas vajate ülevaatust autole või mootorrattale, meie levaatuspunkt Mustamäel on valmis Teid teenindama, pakkudes laitmatut kvaliteeti ja klientide hoolitsust igal sammul.

Ja neile, kes vajavad teenust suurematele sõidukitele nagu veoautod ja suured matkabussid, on lahenduseks Peetri ülevaatuspunkt – sest ohutus ja kvaliteet ei tunne piire ega erandeid.

Ülevaatuspunkt Peetris, Helgi teel

Peetri tehnoülevaatuspunkt  pakub oma klientidele kiireimat ja soodsat tehnoülevaatuse teenust Tallinnas. Tänu kolmele ülevaatusliinile, efektiivsele töökorraldusele ja kaasaegsele tehnikale, saame ülevaatuse teha lühima võimaliku ajaga.

Lisaks pakume Peetri ülevaatuspunktis eriti soodsat hinda, mis teeb meist atraktiivse valiku kõigile, kes soovivad oma sõidukit kontrollida parima hinna eest.

Helgi tee tehnoülevaatus on Eesti kõige suurem ja kaasaegsem autode ülevaatuse teostamise keskus. 

Ülevaatuspunkt Rocca-al-Mares

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt eristub teistest Tallinna ülevaatuspunktides oluliselt. Oleme ainus tehnoülevaatuspunkt Tallinnas, mis on avatud ka pühapäeviti.

Me mõistame, et argipäeviti võib olla keeruline leida aega oma sõiduki ülevaatuseks, mistõttu pakume paindlikke lahtiolekuaegu, mis on kooskõlas Sinu vajadustega. Seega, kas soovid oma sõidukit üle vaadata nädalavahetusel või pärast tööpäeva, on Rocca Al Mare ülevaatuspunkt alati avatud.

Ülevaatuspunkt Mustamäel ja Õismäel

Meie Mustamäe ülevaatuspunkt on eriti mugavas asukohas just Mustamäel ja Õismäel elavatele autoomanikele. Saate hõlpsasti sõiduki ülevaatusega tegeleda oma igapäevaste toimingute vahel, ilma et peaksite selleks kuhugi kaugele sõitma.

Mustamäe ülevaatuspunkt varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Tehnoülevaatuse läbimiseks kulub vaid 15 minutit.

Mustamäe ülevaatuspunkt

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113