Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL
ülevaatuspunkt mustamäel

Mustamäe Ülevaatuspunkt: Profdiagnostik OÜ pakub kvaliteetset ja kiiret teenindust


Ülevaatuspunkt Mustamäel, mis kuulub Profdiagnostik OÜ-le, on kvaliteetse teenindusega tehnoülevaatuspunkt Tallinnas.

Tehnoülevaatus asub aadressil Ehitajate tee 116, mis teeb selle eriti hõlpsasti ligipääsetavaks Mustamäe, Õismäe ja Haabersi piirkonna autojuhtidele.


Profdiagnostik – tehnoülevaatuse liider Mustamäel

Profdiagnostik OÜ on tuntud oma kogemuse ja pühendumusega, pakkudes tehnoülevaatuseteenuseid alates 2001. aastast. Tänu meie pikaajalisele kogemusele ja asjatundlikkusele on Mustamäe Ülevaatuspunkt suutnud luua kiire ja tõhusa teenuse, kus iga tehnoülevaatuse jaoks kulub vaid 15 minutit.

Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kl.09.00-17.00 ning laupäeval 10.00-17.00, pakkudes seeläbi paindlikkust nende klientidele, kes soovivad oma sõiduki ülevaatust läbi viia töönädala jooksul või nädalavahetusel. Juhul, kui soovid oma sõiduki ülevaatust teha pühapäeval, siis saad seda teha meie Rocca Al Mare ülevaatuspunktis.

Keskkonnasõbralik suhtumine

Peame oluliseks keskkonasäästlikkust ning see pühendumus on viinud meid täielikult paberivabade protsessideni. Kõik dokumendid ja ülevaatusprotokollid käideldakse elektrooniliselt, aidates kaasa ressursside säästmisele ja vähendades ökoloogilist jalajälge. Olles oma valdkonna tipptegija ja innovatsiooni eestvedaja, oleme teeninud Google’i kasutajatelt kõrgeid hinnanguid oma teenustele.

Sõidukitüübid, millele saab Mustamäel teha tehnoülevaatust

Mustamäe Ülevaatuspunkt pakub korralist ülevaatust mopeedautodele, sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, haagistele, ATV-dele, traktoritele ja liikurmasinatele. Seega olenemata teie sõiduki tüübist, saate ülevaatuse teha mugavalt ühes kohas. Veoautode, busside ja erisõidukite ülevaatust saab teha meie Peetri ülevaatuspunktis.


ülevaatus tallinn mustamäe asukoht

Küsimused ja vastuses seoses Mustamäe ülevaatuspunktiga

Kus asub ülevaatuspunkt Mustamäel?

Ülevaatuspunkt Mustamäel asub aadressil Ehitajate tee 116, mis on kergesti ligipääsetav ning mugav asukoht kõigile Mustamäe piirkonna elanikele ja selle ümbruses – Haaberstis ja Õismäel.

Millised on ülevaatuspunkti Mustamäe lahtiolekuajad?

Mustamäe Ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00 ning laupäeviti kell 10.00-17.00. See pakub klientidele paindlikkust ülevaatuse ajastamisel.

Millistele sõidukitele tehakse Mustamäe Ülevaatuspunktis tehnoülevaatust?

Mustamäe ülevaatuspunkt pakub laia valikut ülevaatuseteenuseid, hõlmates mopeedautosid, sõiduautosid, kaubikuid, mootorrattaid, haagiseid, ATVs, traktoreid ja liikurmasinaid. Seega, ükskõik millist tüüpi sõidukit omate, on Mustamäe ülevaatuspunktis võimalik teha korraline ülevaatus.

Kui palju aega võtab Mustamäe ülevaatuspunktis tehnoülevaatus?


Mustamäe Ülevaatuspunkt on tuntud oma kiire ja tõhusa teenuse poolest. Tavaliselt kulub tehnoülevaatuseks vaid 15 minutit, mis muudab selle üheks kiireimaks ülevaatuspunktiks Tallinnas.

Kuidas saab broneerida aega Mustamäe Ülevaatuspunktis?


Ülevaatuse aja broneerimine on tehtud väga lihtsaks. Kliendid saavad broneerida aja mugavalt veebis Profdiagnostik OÜ broneerimiskeskkonnas, mis võimaldab kiirelt valida endale sobiva aja.

Kuidas toimub töö Mustamäe ülevaatuspunktis?


Mustamäe ülevaatuspunkt on pühendunud keskkonnasäästlikkusele ja tõhususele. See tähendab, et kogu ülevaatuse protsess on paberivaba ja toimub digitaalselt. See mitte ainult ei vähenda ökoloogilist jalajälge, vaid muudab ka teeninduse kiiremaks ja tõhusamaks.

Kasulikud artiklid seoses tehnoülevaatusega