Turvaline auto ülevaatus COVID’i ajal

Panime kirja, kuidas sa saad turvaliselt meie juures auto tehnoülevaatust teha COVID leviku tingimustes. Arvestame tõsiselt koroonaviiruse leviku takistamiseks vajalike tingimustega.

LOE LISAKS

Turvaline auto ülevaatus COVID’i ajal

Panime kirja, kuidas sa saad turvaliselt meie juures auto tehnoülevaatust teha COVID leviku tingimustes. Arvestame tõsiselt koroonaviiruse leviku takistamiseks vajalike tingimustega.

LOE LISAKS

Turvaline auto ülevaatus COVID leviku tingimustes

Panime kirja, kuidas sa saad turvaliselt meie juures auto tehnoülevaatust teha COVID leviku tingimustes. Arvestame tõsiselt koroonaviiruse leviku takistamiseks vajalike tingimustega.

Kuidas COVID leviku tingimustes turvaliselt tehnoülevaatust teha?

Töökorras ja õigesti hooldatud sõiduk on liikluse turvalisuse üks olulisemaid elemente.

Nagu inimene vajab tervisekontrolli, on ka sõidukile oluline läbida regulaarselt tehnoülevaatust, et vähendada liiklusõnnetuste tõenäosust. Tehnoülevaatus on sõiduki kohustuslik tehnoseisundi kontroll ning sellest ei saa loobuda ka koroona viiruse tõttu. Anname nõu, mida tasub silmas pidada tulles tehnoülevaatusele COVID kiire ja ulatusliku leviku ajal.

Tehnoülevaatuseks valmistumine COVID leviku ajal

COVID on tunginud meie ellu ja meie oluliseks väärtuseks on saanud enda ja teiste tervise hoidmine.

Tehnoülevaatus.ee meeskond on teinud oma panuse haiguse leviku tõkestamiseks ning palub ka oma kliente järgida kindlaid juhiseid, tagamaks ohutut teenuse pakkumist ja kasutamist.

Tehnoülevaatus algab veel enne, kui sõiduk jõuab tehnoülevaatuspunkti. Järgmised kaitsemeetmed on abiks turvaliseks ettevalmistumiseks:

  • Vali endale sobiv ja lähedasem tehnoülevaatuspunkt. Meie ülevaatuspunktid Tallinnas ja Peetris on avatud tavapäraselt E-R 9-21, L 10-17.
  • Vähenda võimalikku nakatumisohtu järjekorras ootamisel ning broneeri aeg mugavalt meie kodulehel. Soovitame tellida ka automaatse meeldetuletuse, et järgmine ülevaatuse aeg meelest ei läheks.
  • Eelista tasumist pangalingi kaudu, et piirata otsest kontakti tehnoülevaatajaga.
  • Tehnoülevaatusele minnes ära unusta isikukaitsevahendeid (mask, kindad, desinfitseerimislapid). Kuid ära muretse, kui need jäävad maha. Meie esindustes on selleks olukorraks olemas desovahendid ja ühekordsed maskid.
  • Tule tehnoülevaatusele tervena. Haigussümptomite korral saada tehnoülevaatusele volitatud isik või võta meiega ühendust broneeringu muutmiseks.
  • Tagades ohutut broneeringut, veendu, et autos on olemas kehtiva säilivusajaga tulekustuti, ohukolmnurk ja tõkiskingad ning pane kaasa sõiduki registreerimistunnistus. Soovi korral on võimalus eelnevalt tutvuda soovitustega, kuidas tehnoülevaatuselt läbi saada. Sõiduk ei läbi tehnoülevaatust, kui sellel esineb mõni seadusest tulenev puudus. Sellisel juhul määratakse sõiduk korduvülevaatusele.

Kuidas käituda tehnoülevaatusel eriolukorras?

Ootame tehnoülevaatusele ainult terveid kliente. Kui on olemas kahtlus või tihe kokkupuude nakatanuga, palume tõsiselt kaaluda volitatud isiku abi kasutamist või broneerida uus aeg.

Tehnoülevaatuse ruumides palume kanda maski, desinfitseerida käed ning hoida teistega distantsi.

Meie tehnoülevaatuspunktides on klientidele mõeldud mugav ja piisavalt suur ooteala. Ootealas on võimalik hoida kaks meetrit distantsi teistest klientidest ja personalist. Auto ülevaatuse ala on ohutus kauguses, mis võimaldab turvaliselt jälgida protsessi. Mõeldes ühiskonna tervisele, on meie ruumid varustatud ka kaitsevahenditega, nagu nahasõbralikud desovahendid, ühekordsed maskid ja kindad.

Kliendile ei ole lubatud siseneda sõiduki ülevaatusalale ilma kutseta ja üksinda, vastavalt tehnoruumide turvanõuetele. Hoolime oma ja klientide tervisest!

Tehnoülevaatus Tallinnas - seotud küsimused ja vastused

Kui kaua võtab Profdiagnostikus sõiduki tehnoülevaatus aega?

Profdiagnostikul on ainulaadne võimekus teha sõiduki ülevaatus vaid 15 minutiga.

Milliseid sõidukeid saab Profdiagnostikus tehnoülevaatusele tuua?

Profdiagnostikus saab tehnoülevaatuse teostada kõikidele sõidukite kategooriatele, millel on kohustuslik läbida tehnoülevaatus vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele, sealhulgas sõiduautod, veoautod, bussid, haagised, mootorrattd, ATV-d, mopeedautod, kaubikud, traktorid ja muud sõidukid.

Mis teeb Profdiagnostiku teenuse keskkonnasõbralikuks?

Profdiagnostiku teenus on keskkonnasõbralik, kuna kogu majandamine on paberivaba, mis säästab loodust ning tagab kiirema ja tõhusama teeninduse. Lisaks oleme pühendunud ressursside säästmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele.

Kus asuvad Profdiagnostiku ülevaatuspunktid Tallinnas?

Profdiagnostiku ülevaatuspunktid asuvad Tallinnas Mustamäe/Haabersti, Rocca-Al Mare ja Peetri piirkondades.

Millised on Profdiagnostiku lahtiolekuajad?

Näiteks Peetri ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00–20:00 ja laupäeval 09:00–17:00. Mustamäe ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00–21:00 ja laupäeval 10:00–17:00. Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on avatud iga päev kell 10:00–20:00.

Kuidas saab Profdiagnostikus aja broneerida?

Profdiagnostikus saab aja broneerida mugava veebipõhise broneerimissüsteemi kaudu, mis muudab aja broneerimise lihtsaks ja kiireks. Alusta broneerimist siit - booking.tehnoulevaatus.ee

Milliseid erilisi teenuseid pakub Profdiagnostik?

Lisaks tavapärasele tehnoülevaatusele pakub Profdiagnostik ka ADR ülevaatust ja rahvusvahelist tehnoülevaatust, mis on suunatud ettevõtetele, kes veavad ohtlikke aineid või teevad rahvusvahelisi vedusid.

Mis eristab Peetri ülevaatuspunkti teistest Profdiagnostiku punktidest?

Peetri ülevaatuspunkt on eriline, kuna see on eesti suurim tehnoülevaatuspunkt ja seal kehtivad eripakkumised, mis muudavad tehnoülevaatuse veelgi soodsamaks. Samuti on võimalik tehnoülevaatus teostada uskumatult kiiresti – vaid 15 minutiga.

Kuidas tagab Profdiagnostik kvaliteetse teeninduse?

Profdiagnostik tagab kvaliteetse teeninduse läbi oma professionaalse ja kogenud meeskonna, mis tagab, et iga sõiduk läbib ülevaatuse hoolikalt ja täpselt. Lisaks on ülevaatuspunktid varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab pakkuda kiiret ja usaldusväärset teenust.

Missugune on klientide tagasiside Profdiagnostiku teenustele?

Profdiagnostiku teenused on saanud Google’i kasutajate hinnangutes kõrgeid tulemusi, mis näitab klientide positiivset tagasisidet ja rahulolu pakutavate teenustega.

Kas sõiduki tehnoülevaatust saab teha ka nädalavahetustel?

Jah, Profdiagnostiku ülevaatuspunktid on avatud laupäeval, sealhulgas Rocca Al Mare ülevaatuspunkt, on avatud ka pühapäeval, mis teeb teenused kättesaadavaks ka nädalavahetusel.

Mida pead teadma enne ülevaatusele tulemist?

Enne ülevaatusele tulemist peaksid kontrollima oma auto tulesid, turvavarustust, esiklaasi korrasolekut, vedelikke ning lisavarustust, nagu ohukolmnurk, tõkiskingad ja tulekustuti, et tagada sõiduki nõuetekohane seisukord ülevaatuseks.

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 09:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap