Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas

Ehitajate tee Tehnoülevaatuspunkt Tallinnas pakub parimat lahendust autoomanikele, kes vajavad kvaliteetset ja usaldusväärset tehnoülevaatust.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas

Ehitajate tee Tehnoülevaatuspunkt Tallinnas pakub parimat lahendust autoomanikele, kes vajavad kvaliteetset ja usaldusväärset tehnoülevaatust.

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas – kiire, põhjalik ja mugav lahendus Tallinna autoomanikele

Kas otsite kiiret, põhjalikku ja mugavat lahendust auto tehnoülevaatuseks? Ehitajate tee Tehnoülevaatuspunkt Tallinnas pakub parimat lahendust autoomanikele, kes vajavad kvaliteetset ja usaldusväärset tehnoülevaatust.

Siin on mõned põhjused, miks Ehitajate Tee Tehnoülevaatuspunkt peaks olema teie esimene valik:

Kiirus

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas ei pea te ootama tunde, et teie auto üle vaadatakse. Tänu meie efektiivsetele protsessidele ja professionaalsele meeskonnale saame ülevaatuse teha vaid 15 minutiga, pakkudes teile kiiret ja mugavat teenust.

Põhjalikkus

Kuigi meie teenus on kiire, ei tee me järeleandmisi põhjalikkuse osas. Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas kogenud meeskond kontrollib teie autot hoolikalt, et tagada sõiduki ja reisijate ohutus. Meie eesmärk on tagada, et teie auto on tehniliselt korras ja ohutu sõitmiseks.

Mugavus

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas asub Tallinna südames, mis tähendab, et see on kergesti ligipääsetav igast linnaosast. Kas elate Mustamäel või Õismäel? Pole probleemi – meie ülevaatuspunkt on vaid lühikese autosõidu kaugusel!

 

Veebipõhine broneerimine

Meie mugav veebipõhine broneerimissüsteem võimaldab teil valida endale sobiva aja ja broneerida selle mõne hiireklõpsuga, olenemata kas soovite broneerida Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas või hoopis Peetris. Te ei pea isegi meie punkti tulema, et aega broneerida – see kõik on võimalik otse teie arvutist või nutitelefonist.

Kliendikeskne lähenemine

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas on koht, kus autode ohutus on meie prioriteet. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat kogemust, sõbralik ja abivalmis meeskond on alati valmis vastama teie küsimustele ja aitama teid kõigis tehnoülevaatusega seotud küsimustes.

Kaasaegne tehnoloogia

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas kasutab kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnoloogiaid, et teostada teie auto kiire ja täpne ülevaatus, tagades, et teie auto on ohutu ja vastab kõigile nõuetele.

Kvaliteetne teenindus

Meie tehnoülevaatuspunktis ei ole kiirus kunagi kvaliteedi arvelt. Meie kogenud ja kvalifitseeritud meeskond pakub kõrgeima kvaliteediga teenust, tagades, et teie auto tehnoülevaatus on tehtud hoolikalt ja täpselt. Kiiret teenust võimaldab Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas ja meie teistes tehnoülevaatuspunktides kaasaegne tehnoloogia ning kogenud töötajad.

Avar ja mugav ooteala

Meie ülevaatuspunktis on avar ja mugav ooteala, kus saate lõõgastuda ja nautida tasuta WiFi-ühendust, samal ajal kui meie spetsialistid teie autoga tegelevad. Küll aga ei saa te liialt kaua oma sõidukit oodata, Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas teostab ülevaatuse vaid 15 minutiga!

Keskkonnasõbralikkus

Oleme pühendunud keskkonnasäästlikkusele, mistõttu on meie ülevaatuspunkt projekteeritud ja ehitatud keskkonnasõbralikult, kasutades kaasaegseid seadmeid ja järgides rohelist mõtteviisi.

Teosta sõiduauto tehnoülevaatus Ehitajate teel vaid 15 minutiga

Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas on teie usaldusväärne partner autode tehnoülevaatuse alal. Broneerige aeg juba täna ja veenduge ise, miks oleme Tallinna autoomanike seas esimene valik. Meie kiirus, põhjalikkus ja mugavus muudavad tehnoülevaatuse protsessi lihtsaks ja stressivabaks. Ükskõik, kas elate Mustamäel, Õismäel või kuskil mujal Tallinnas, on Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas teie parim valik autode tehnoülevaatuseks.

Tehnoülevaatus Ehitajate teel – seotud küsimused ja vastused

Kui kaua võtab aega tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas?

Tänu meie efektiivsetele protsessidele ja professionaalsele meeskonnale saame teie auto ülevaatuse teha vaid 15 minutiga. Siiski soovitame varuda natuke lisaaega, et me saaksime vastata kõigile teie küsimustele ja tagada, et olete meie teenusega rahul.

Kuidas saab Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas tagada nii kiire ja põhjaliku ülevaatuse?

Meie meeskond kasutab kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad meil tuvastada isegi kõige väiksemad vead kiiresti ja täpselt. Samuti on meie meeskond kogenud ja hästi koolitatud, mis aitab tagada kiire, kuid põhjaliku ülevaatuse.

Kas Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas on avatud nädalavahetustel?

Jah, me oleme avatud nii nädala sees kui ka nädalavahetustel, et pakkuda meie klientidele paindlikke ja mugavaid aegu tehnoülevaatuseks. Täpsemate avamisaegade jaoks palun külastage meie veebisaiti või helistage meile.

Millist Tehnoülevaatus Ehitajate teel Tallinnas broneerimine käib veebis?

Meil on mugav veebipõhine broneerimissüsteem, mis võimaldab teil valida endale sobiva aja ja broneerida selle mõne hiireklõpsuga. Te ei pea isegi meie punkti tulema, et aega broneerida – see kõik on võimalik otse teie arvutist või nutitelefonist.

Kas Tehnoülevaatus Ehitajate tee Tallinnas on ooteala, kus ma saan oodata, kuni mu auto ülevaatus on lõppenud?

Jah, meil on avar ja mugav ooteala, kus saate lõõgastuda ja nautida tasuta WiFi-ühendust, samal ajal kui meie spetsialistid teie autoga tegelevad. Meie eesmärk on muuta teie kogemus meiega võimalikult meeldivaks.

Peetri

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Peetri tehnoülevaatus

Helgi tee 4

E-R 9:00-20:00
L 09:00-17:00

helgi@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Asukoht kaardil

Mustamäe ja Õismäe tehnoülevaatus

Ehitajate tee 116

E-R 9:00-21:00
L 10:00-17:00

ehitajate@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Rocca al Mare tehnoülevaatus

Kaubanduskeskuse parklas

E-P 10:00-20.00
Avatud ka pühapäeval

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 609 9235

Asukoht kaardil

Loe ka neid kasulikke artikleid tehnoülevaatuse kohta

Rahvusvaheline ülevaatus Tallinnas

Rahvusvaheline tehnoülevaatus on oluline nii ohutuse, keskkonnakaitse kui ka rahvusvaheliste transpordistandardite järgimise kontekstis. See ülevaatus annab sõidukile rahvusvahelise tehnoülevaatuse tunnistuse, mis on tunnustatud ja nõutud paljudes riikides üle...

LOE EDASI

rahvusvaheline tehnoülevaatus tallinnas profdiagnostik

Traktori tehnoülevaatus

Lisaks sõidu- ja veoauto ülevaatusele tuleb regulaarselt teostada ka traktori tehnoülevaatus. Traktori tehnoülevaatusel kontrollitakse masina vastavust kehtivatele tehnonõuetele ning määratakse traktori järgmise ülevaatuse kuu ja aasta, mille möödudes kaotab...

LOE EDASI

Traktori tehnoülevaatus

Mootorratta ülevaatuse hind

Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti regulaarselt, nagu ka teiste sõiduki kategooriate ülevaatus. Kindlasti on sõidukijuhi jaoks oluline lisaks teenuse kvaliteedile ka mootorratta ülevaatuse tuvalisus.Mootorratta ülevaatus tuleb sooritada teatavasti...

LOE EDASI

Mootorratta ülevaatuse hind

Veoauto tehnoülevaatus

Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto ülevaatus tuleb teha olenemata sõiduki esmasest registreerimisest ning vanusest iga 12 kuu möödumisel.Veoauto tehnoülevaatust tuleb läbida iga...

LOE EDASI

Veoauto tehnoülevaatus

Mopeedauto ülevaatus

Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist 2022 aastast ning tehnoülevaatus tuleb teostada hiljemalt enne 1. jaanuarit 2023. aastal.Mopeedauto ehk L6e-kategooria sõiduki saab tehnoülevaatusele esitada alates 1. juulist...

LOE EDASI

Mopeedauto ülevaatus

Millal teha autole tehnoülevaatus?

Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi. Tehnoülevaatuse eesmärk on sõiduki liiklusele ohutu ja loodushoidliku tehnoseisundi tagamine.Tehnoülevaatus ja selle kehtivuse järgimine on üks autojuhi olulisemaid kohustusi....

LOE EDASI

Auto tehnoulevaatus

Auto tehniline ülevaatus

Auto tehniline ülevaatus on regulaarne kohustus, mida tuleb järgida igal sõidukijuhil. Kuigi auto tehniline ülevaatus on kohustuslik eesmärgiga hoida ära liikluses ohtlike sõidukite liiklemist ning vähendada seeläbi ka keskkonnale negatiivset mõju, siis ülevaatus...

LOE EDASI

Auto tehniline ülevaatus

Auto ülevaatus Tallinnas

Auto ülevaatus on protsess, mille käigus kontrollime sõidukite tehnoseisundit, et tagada sõiduki ohutu ja keskkonnasõbralik liiklemine. Auto ülevaatuse käigus kontrollime, et sõiduk oleks õigesti hooldatud ja töökorras.Auto ülevaatus on protsess, mille käigus...

LOE EDASI

Auto ulevaatus Tallinnas

Tehnoülevaatuse määrus

Tehnoülevaatus on kõige efektiivsem viis tagada liikluses osalevate sõidukite ohutus ja loodussäästlik tehnoseisund. Kuna vale sõiduki seadistus või ebapiisav hooldus kahjustab lisaks sõiduki seisukorda oluliselt ka keskkonda, avaldades suuremat saastet ning tõstes...

LOE EDASI

Tehnoulevaatuse seadus

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113 | HTML Sitemap