Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Millal ülevaatus teha?

Sõiduki tehnoülevaatuse aeg sõltub suuresti sõiduki vanusest ning arvelevõtmise ajast. Regulaarne ülevaatus toimub tavapäeselt igaastaselt või üle kahe aasta. Täpsemad tehnoülevaatuse reeglid ja nõuded oleme selgitanud allpool artiklis.

Siit artiklist saad teada:

Kui tihti tuleb sõidukiga ülevaatusel käia
Kus saab sõiduki ülevaatust mugavalt teha

Lugemiseks kulub sul vaid 2 minutit.

Millal ülevaatus teha

Auto tehniline ülevaatus on oluline toiming, mis peab olema tehtud igal sõidukil. Kui ülevaatus on läbi saanud ning sõidukiga liigeldakse edasi, siis on võimalik määrata sõiduki omanikule trahvisumma kuni 200 eurot. Küll aga tohib määruse järgi sõita kehtiva ülevaatuseta autoga remondikohta, ülevaatuspunkti, Maanteeametisse või garažeerimiskohta, kui autol ei esine ohtlikke rikkeid või puuduseid.

Kui tihti tuleb sõidukiga ülevaatusel käia?

Ülevaatusel käimine sõltub sõiduki tüübist ja vanusest.

M1 kategooria sõidukid

N1 kategooria sõidukid

L3e, L4e, L5e, L7e kategooria sõidukid

O1 kategooria sõidukid

M2, M3,  O2, O3, O4 kategooria sõidukid

N2 ja N3 kategooria sõidukid

O2, O3, O4 kategooria sõidukid

Soorita sõiduki ülevaatus Tehnoülevaatus punktis Tallinnas või Peetris

Tehnoülevaatus kliendid saavad broneerida tehnoülevaatusele aja mugavalt kodulehel, säästes lisaks ajale ka raha, sest kodulehel broneerijatele kehtib soodustus. Kui aga tehnoülevaatusel selgub, et tuleb sooritada ka kordusülevaatus, siis aja broneerimine pole vajalik – kordusülevaatus toimub elava järjekorra alusel.

Kvaliteetse ja kiire tehnoülevaatuse tagavad sulle Tehnoülevaatus spetsialistid nii Tallinna kui Peetri ülevaatuspunktis. Küll aga tasub meeles pidada, et kordusülevaatuse vältimiseks teosta oma sõidukile ka ise eelnevalt kontroll.