Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt on Eesti suurim ja kaasaegsem ülevaatuspunkt, mis asub Peetris. Helgi tee tehnoülevaatuspunktis teostatakse tehnoülevaatust kõikidele sõidukitele ning ülevaatuse broneerimine käib mugavalt läbi kodulehe. Miks peaksid valima tehnoülevaatuseks just Helgi tee tehnoülevaatuspunkti?

Siit artiklist saad teada:
Eesti suurim ülevaatuspunkt
Tehnoülevaatus igale sõidukile
Broneeri aeg tehnoülevaatusele ja säästa raha

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt

Eesti suurim ülevaatuspunkt

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt on Eesti suurim ja kaasaegsem ülevaatuspunkt, kus teostatakse teenus kvaliteetselt ning väikese ajakuluga. Helgi tee tehnoülevaatuspunktis teostatakse ülevaatuseid mitmel liinil, mis tagab kiire teeninduse igal ajahetkel – tehnoülevaatus saab tehtud vaid 15 minutiga! Lisaks ei pea kliendid kodulehel broneerides ka kohapeal ootama, vaid saavad läbida ülevaatuse endale sobivalt määratud ajal ilma järjekorrata.

Tehnoülevaatusel on oma erialal kogemust juba üle 20 aasta, millest tulenevalt saavad Tehnoülevaatuse spetsialistid nii Tallinnas kui Peetris, Helgi tee tehnoülevaatuspunktis pakkuda parimat võimalikku teenust ning kvaliteeti. Lisaks kaasaegsetele masinatele on ajakohaste teadmistega ka spetsialistid, kes leiavad alati lahenduse kliendi probleemile. 

Lisaks kvaliteetsele teenusele keskendub Helgi tee tehnoülevaatuspunkt ka kvaliteetse teeninduse pakkumisel, võimaldades kliendil oodata oma tehnoülevaatuse läbimist mugaval ootealal. Ootealal on võimalik vaadata telesaateid, juua kohvi ning kasutada tasuta WiFi võrku. Samuti avaneb ootealalt vaade ülevaatusruumi, et sõidukil oleks võimalik igal ajahetkel silma peal hoida. Veel töötavad Tehnoülevaatuse spetsialistid alati puhaste riietega, et mitte kliendi sõidukit määrida ning parim kliendikogemus tagada.

Tehnoülevaatus igale sõidukile

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt võimaldab läbida tehnoülevaatuse igal sõidukiliigil, alates sõiduautost ning lõpetades erisõidukitega, näiteks CEMT-sõidukiga. Kui Tallinnas asuvas Tehnoülevaatus punktis ei pakuta teenust veoautodele, bussidele, haagistele, CEMT-sõidukitele ja ka ADR ülevaatust, siis Helgi tee tehnoülevaatuspunkt võimaldab seda kõike.

Lisaks teostatakse Helgi tee tehnoülevaatuspunktis ka rahvusvahelist ülevaatust ja korduvülevaatust, millele tuleb sõiduk esitada pärast tehnoülevaatusel vigade esinemisel. Kõigi Helgi tee tehnoülevaatuspunkti teenuste hinnakiri on leitav Tehnoülevaatus kodulehelt.

Broneeri aeg tehnoülevaatusele ja säästa raha

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt pakub mugavalt broneerimist läbi Tehnoülevaatus kodulehe, kust saab endale sobiva aja leida kalendrist kellaaegade järgi. Lisaks pakub Tehnoülevaatus ka soodustust klientidele, kes broneerivad ja tasuvad teenuse eest kodulehel. Nii on võimalik säästa mugava broneerimisega aega ja ka raha. 

Helgi tee tehnoülevaatuspunkt asub Peetris aadressil Helgi tee 4. Helgi tee ülevaatuspunkt on avatud esmaspäevast reedeni 9:00–20:00 ja laupäeval 09:00–17:00. Teosta oma sõiduki ülevaatus usaldatud Helgi tee tehnoülevaatuspunktis!