Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Kas järjekord on pikk kui tulla elavas järjekorras?

Ülevaatuspunktides käimine võib mõnikord olla aeganõudev ja tüütu, eriti kui järjekord on pikk. Kuid kas on võimalik vältida järjekorra ootamist, kui tulla elavas järjekorras? Artiklist saad teada, kui kiiresti saab tehnoülevaatusele ilma eelnevalt aja broneerimata ning millised võimalused on olemas selleks, et vältida pika järjekorra ootamist.

Siit artiklist saad teada:

Kui pikk on tavaline järjekord tehnoülevaatusele?
Kas on võimalik vältida pikas järjekorras ootamist?
Muud võimalused järjekorra vältimiseks

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Kas elavas järjekorras on pikk ooteaeg | Tehnoülevaatus

Kui pikk on tavaline järjekord tehnoülevaatusele?

Kui suundud tehnoülevaatusele, siis võib järjekorra pikkus varieeruda sõltuvalt ajast ja asukohast, kus ülevaatuspunkt asub. Mõnes eriti populaarses ülevaatuspunktis võib järjekord olla üsna pikk, eriti tipptundidel või enne olulisi tähtaegu. Sõltuvalt sellest, millises tehnoülevaatuspunktis oled, võib järjekord ulatuda mõnest minutist mitme tunnini.

On hea teada, et mõned ülevaatuspunktide tüüpilised kellaajad ja perioodid võivad olla kõige kiiremad. Näiteks enne tööpäeva algust ja pärast tööpäeva lõppu võib olla rohkem inimesi, kes soovivad läbida ülevaatust. Lisaks võib tipptundide ajal, kui paljud inimesed töölt koju või linna sõidavad, järjekord veelgi pikeneda.

Kuigi ooteaeg elavas järjekorras tehnoülevaatusele tulles võib olla pikk, teenindamata ei jää keegi. Tuleks lihtsalt arvestada, et võib kuluda rohkem aega kui broneeringu tegemisel.

Kas on võimalik vältida pikas järjekorras ootamist?

Oleme hoolitsenud selle eest, et auto ülevaatus oleks meie klientidele kiire ja mugav. Kui soovid vältida pikka ooteaega ning saada ülevaatus tehtud vaid 15 minutiga, siis tule kindlasti meie tehnoülevaatuspunkti Peetris, Helgi teel. Seal töötame mitmel liinil, mis säästab sinu aega ja tagab kiire teeninduse. Meie ülevaatuspunktis on ka mõnus ooteala, kus saad mugavalt puhata ja nautida kohvi, samal ajal kui auto ülevaatus toimub.

Lisaks elavale järjekorrale on võimalik vältida järjekorras ootamist, broneerides eelnevalt aja tehnoülevaatusele. See võimaldab sõidukijuhil kindlustada endale kindel ülevaatusaeg ning vältida ootamist järjekorras. Eelnevalt aja broneerimine võib olla eriti kasulik neile, kellel on kiire ajakava või kes soovivad kindlustunnet, et nad saavad ülevaatusele minna just sobival ajal. Lisaks sellele, eelnev broneerimine meie kodulehel säästab sulle 6 eurot.

Muud võimalused järjekorra vältimiseks

Lisaks elavale järjekorrale ja eelnevalt aja broneerimisele on olemas veel mõned meetodid, mis võivad aidata vältida pika järjekorra ootamist tehnoülevaatusele minnes. Üks võimalus on valida vähem populaarne ülevaatuspunkt või külastada ülevaatust tipptundide vältel. Sellised ajad võivad olla vähem hõivatud, mis tähendab lühemat ooteaega.

Kokkuvõttes võib öelda, et tehnoülevaatusele minnes võib ooteaeg elavas järjekorras olla pikk. Kuid tulles tipptundide vältel või broneerides ülevaatuse aega ette, saad pikas järjekorras ootamist vältida.
Auto ülevaatusele on võimalik tulla Tallinnas Rocca al Mare keskuse parklasse ning Ehitajate teele või Peetrisse Helgi teele.