Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Tehnoülevaatuse hind – millest on see mõjutatud?

Iga sõidukijuhi kohustus on sõita töökorras sõidukiga, millel on kehtiv tehnoülevaatus ning mis vastab igati nõuetele. Kuigi tehnoülevaatuse läbimine võib mõnele sõidukijuhile tunduda kui tüütu kohustus, mille teeb ebameeldivaks ka tehnoülevaatuse hind, on tegemist äärmiselt olulise protseduuriga ohutu liikluse tagamisel.

Siit artiklist saad teada:

Millest oleneb tehnoülevaatuse hind?
Mida sisaldab tehnoülevaatuse hind?
Tehnoülevaatuse hind pole võrreldav remondikuludega
Soodne tehnoülevaatuse hind ja kvaliteetne teenus Tehnoülevaatus punktides

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Tehnoülevaatuse hind

Millest oleneb tehnoülevaatuse hind?

Tehnoülevaatuse hind oleneb eelkõige sõiduki tüübist, kuid erinevused tulevad välja ka erinevate teenuspakkujate hinnakujunduses. Võttes aluseks Tehnoülevaatus hinnakirja, on enamlevinud sõidukite hinnakiri järgnev:

Tehnoülevaatus teostab tehnoülevaatuseid nii Tallinnas kui Peetris, ent tehnoülevaatuse hind on mõlemas punktis sama. Lisaks pakub Tehnoülevaatus kodulehel broneerides ja teenuse eest tasudes 6€ soodustust teenuse hinnast. Soodne tehnoülevaatuse hind, kiire teenus ning mugav broneerimine – broneeri aeg tehnoülevaatusele.

Mida sisaldab tehnoülevaatuse hind?

Tehnoülevaatuse hind sisaldab põhjalikku sõiduki kontrolli, mis põhineb sõiduki tehnoülevaatuse eeskirjal. Tehnoülevaatusel kontrollitakse näiteks:

Tehnoülevaatuse hind pole võrreldav remondikuludega

Teostades tehnoülevaatust regulaarselt, on võimalik avastada sõiduki tekkinud vead või kulumised võimalikult kiiresti. Kuna tehnoülevaatuse hind sisaldab põhjalikku sõiduki ülevaatust, avastatakse tihti just tehnoülevaatusel kulunud osad või murdumas detailid, mis hiljem avastades võivad palju kahju teha. 

Teostades oma sõidukile regulaarne kontroll ning parandades tehnoülevaatusel välja tulnud vead esimesel võimalusel, on võimalik vältida tulevikus veelgi suuremaid sõiduki remondikulusid. Lisaks on sõiduki heaolu eest hoolitsemine kasulik veel raha säästmiseks, kuna rikkis sõiduk kompenseerib puudusi suurema kütusekuluga, mistõttu kulub puudustega sõiduki juhtimisel rohkem raha kütuse peale. 

Soodne tehnoülevaatuse hind ja kvaliteetne teenus Tehnoülevaatus punktides

Tehnoülevaatus pakub kvaliteetset ning kiiret tehnoülevaatust, millel on kodulehel broneerides ka 6€ võrra soodsam tehnoülevaatuse hind. Tehnoülevaatus punktid asuvad nii Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 116, kui Peetris, aadressil Helgi tee 4. Broneeri tehnoülevaatus mugavalt kodulehel.