Hea uudis Kakumäe, Pikaliiva ja Haabersti elanikele

Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas on avatud uus ja kaasaegne tehnoülevaatuspunkt. Tehnoülevaatus vaid 15 minutiga!

LOE LISAKS

Tehnoülevaatus Rocca Al Mares – kliendikeskne, mugav ja kiire teenindus

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt, mis kuulub Profdiagnostik OÜ-le, on ainulaadne koht Tallinnas, kus tehnoülevaatust pakutakse ka pühapäeviti. Asudes otse Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse parklas, on see ülevaatuspunkt väga hästi ligipääsetav Kakumäe, Pikaliiva ja Haabersti piirkonna elanikele.

Ülevaatus kiirelt ja mugavalt kõigil nädalapäevadel kl. 10.00-20.00. Broneerides veebist, on hind alati odavam

Rocca al Mare ülevaatuspunkt

Paldiski mnt.102  Tallinn

E-P 10:00-20:00

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt on uus kontseptsioon Tallinna tehnoülevaatuste maastikul, mis avas uksed 2023. aasta aprillis.

Väga lühikese aja jooksul on see leidnud kiirelt koha Pikaliiva, Kakumäe ja Haabersti piirkonna autoomanike südametes tänu kiirele teenindusele, paindlikele lahtiolekuaegadele ning suurepärasele asukohale Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas.

Profdiagnostik on tegelenud sõidukite tehnoülevaatuse korraldamisega juba alates 2001. aastast. Meie pikaajaline kogemus, laialdased teadmised ja uuenduslikud lahendused võimaldavad pakkuda kiireid, professionaalseid ja usaldusväärseid teenuseid, et tagada sõidukite liiklusohutus ja vastavus kehtivatele standarditele.

Lisaks innovatiivsetele lahendustele – ülevaatuse saab tehtud 15 minutiga – peame oluliseks keskkonnasäästlikkust ning seetõttu oleme välja töötanud täielikult paberivaba teenuse. Nii hoiame koos loodust ja aitame kaasa jätkusuutlikkusele ning vähendame oma tegevusega seotud ökoloogilist jalajälge.

Broneeri ülevaatuse aeg veebis

Meie soodne asukoht Rocca Al Mare kaubanduskeskuse parklas teeb ülevaatuspunkti kergesti leitavaks ja ligipääsetavaks Pikaliiva, Kakumäe ja Haabersti piirkona elanikele.

Rocca Al Mare ülevaatuspunkt pakub mitmekülgset ülevaatusteenust, mis hõlmab mopeedautode, sõiduautode, kaubikute, mootorrataste, haagiste, ATV-de ja liikurmasinate tehnoülevaatust.

Lisaks kiirele teenindusele on Rocca Al Mare Ülevaatuspunktil ka mugav online-broneerimissüsteem, mis võimaldab teil leida endale sobiva aja ning tasuda ülevaatuse pangalingi või kaardiga. Kui tasute meie online-broneerimiskeskkonna kaudu, on hind alati soodsam.

Rocca Al Mare ülevaatuspunktis on klientidele mugav ooteala, kus on võimalik aega veeta, samal ajal kui spetsialistid teie sõidukiga tegelevad. Kuid veelgi parem on jätta sõiduk ülevaatusele ning ise külastada Rocca al Mare kaubanduskeskust.

Rocca al Mare ülevaatuspunkt

Paldiski mnt.102
Tallinn

E-P 10:00-20:00

info@tehnoulevaatus.ee
Tel: 605 0078

© tehnoülevaatus.ee | Profdiagnostik OÜ – on tunnistatud erialaselt pädevaks mõõtjaks akrediteerimisalal.
Sõidukite tehnilise kontrolli mõõtmised. Eesti Akrediteerimiskeskus nr. E113

22 juuni lühendatud päev 3 tundi. 23-24 juuni SULETUD.
+