Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Turvaline auto ülevaatus COVID’i ajal

Panime kirja, kuidas sa saad turvaliselt meie juures auto tehnoülevaatust teha COVID leviku tingimustes. Arvestame tõsiselt koroonaviiruse leviku takistamiseks vajalike tingimustega.

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

auto tehnoulevaatus tallinnas covid turvalisus koroonaviirus

Kuidas COVID leviku tingimustes turvaliselt tehnoülevaatust teha?

Töökorras ja õigesti hooldatud sõiduk on liikluse turvalisuse üks olulisemaid elemente.

Nagu inimene vajab tervisekontrolli, on ka sõidukile oluline läbida regulaarselt tehnoülevaatust, et vähendada liiklusõnnetuste tõenäosust. Tehnoülevaatus on sõiduki kohustuslik tehnoseisundi kontroll ning sellest ei saa loobuda ka koroona viiruse tõttu. Anname nõu, mida tasub silmas pidada tulles tehnoülevaatusele COVID kiire ja ulatusliku leviku ajal.

Tehnoülevaatuseks valmistumine COVID leviku ajal

COVID on tunginud meie ellu ja meie oluliseks väärtuseks on saanud enda ja teiste tervise hoidmine. 

Tehnoülevaatus.ee meeskond on teinud oma panuse haiguse leviku tõkestamiseks ning palub ka oma kliente järgida kindlaid juhiseid, tagamaks ohutut teenuse pakkumist ja kasutamist.

Tehnoülevaatus algab veel enne, kui sõiduk jõuab tehnoülevaatuspunkti. Järgmised kaitsemeetmed on abiks turvaliseks ettevalmistumiseks:

Kuidas käituda tehnoülevaatusel eriolukorras?

Ootame tehnoülevaatusele ainult terveid kliente. Kui on olemas kahtlus või tihe kokkupuude nakatanuga, palume tõsiselt kaaluda volitatud isiku abi kasutamist või broneerida uus aeg.

Tehnoülevaatuse ruumides palume kanda maski, desinfitseerida käed ning hoida teistega distantsi.

Meie tehnoülevaatuspunktides on klientidele mõeldud mugav ja piisavalt suur ooteala. Ootealas on võimalik hoida kaks meetrit distantsi teistest klientidest ja personalist. Auto ülevaatuse ala on ohutus kauguses, mis võimaldab turvaliselt jälgida protsessi. Mõeldes ühiskonna tervisele, on meie ruumid varustatud ka kaitsevahenditega, nagu nahasõbralikud desovahendid, ühekordsed maskid ja kindad. 

Kliendile ei ole lubatud siseneda sõiduki ülevaatusalale ilma kutseta ja üksinda, vastavalt tehnoruumide turvanõuetele. Hoolime oma ja klientide tervisest!

Sulle võivad huvi pakkuda ka need postitused