Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Miks muutub minu sõiduki ülevaatuse aeg?

Sõiduki ülevaatuse aeg on igal masinal individuaalne, sest see, kui tihti peab auto ülevaatusel käima sõltub auto vanusest ja tüübist. Tehnoülevaatuse kodulehel saab mugavalt jälgida, millal pead oma autoga ülevaatusele minema, ning vajadusel ka aega broneerida. Samuti soovitame me tellida endale tasuta meeldetuletuse, et sinu sõiduki ülevaatuse aeg on lähenemas.

Siit artiklist saad teada:

Millal on sinu sõiduki ülevaatuse aeg?
Mida teha, kui ülevaatuse aeg on märkamatult läbi saanud?

Lugemiseks kulub sul vaid 3 minutit.

Miks muutub minu sõiduki ülevaatuse aeg

Millal on sinu sõiduki ülevaatuse aeg?

Järgnevalt saad sa vaadata, millal pead sina oma masinaga ülevaatusele minema.

M1 kategooria sõidukid

N1 kategooria sõidukid

L3e, L4e, L5e, L7e kategooria sõidukid

O1 kategooria sõidukid

M2, M3, O2, O3, O4 kategooria sõidukid

N2 ja N3 kategooria sõidukid

O2, O3, O4 kategooria sõidukid

Mida teha, kui ülevaatuse aeg on märkamatult läbi saanud?

Kui avastad, et ülevaatuse aeg on ootamatult läbi saanud, siis tuleb esimese asjana broneerida ülevaatuse aeg. Kehtiva ülevaatuseta on autoga lubatud lühimat teed pidi sõita ülevaatusele, remondikotta või garažeerimispunkti, kui autol ei esine ohtlikke vigu. Kui autol ei ole kehtivat ülevaatust, siis on politsei võimalik teha rikkumise eest trahv.

Soorita sõiduki ülevaatus Tehnoülevaatus punktis Tallinnas või Peetris.

Tehnoülevaatuse kliendid saavad broneerida tehnoülevaatusele aja mugavalt kodulehel, säästes lisaks ajale ka raha, sest kodulehel broneerijatele kehtib soodustus. Kui aga tehnoülevaatusel selgub, et tuleb sooritada ka kordusülevaatus, siis aja broneerimine pole vajalik – kordusülevaatus toimub elava järjekorra alusel.

Kvaliteetse ja kiire tehnoülevaatuse tagavad sulle Tehnoülevaatus spetsialistid nii Tallinna kui Peetri ülevaatuspunktis. Küll aga tasub meeles pidada, et kordusülevaatuse vältimiseks teosta oma sõidukile ka ise eelnevalt kontroll.