Uus ülevaatuspunkt - Rocca al Mare kaubanduskeskus, avatud ka PÜHAPÄEVAL

Mida teha, kui ei saanud tehnoülevaatuselt läbi?

Tehnoülevaatus on regulaarne toiming, mille iga sõiduki omanik peab oma sõidukiga teatud aja järel läbima. Kui üldiselt minnakse tehnoülevaatusele töökorras sõidukiga, siis esineb siiski vahel ka peidetud vigasid, millest sõidukiomanik ei pruugi isegi teadlik olla, ja mille tulemusena ei läbi sõiduk tehnoülevaatust.

Siit artiklist saad teada:

Kui tehnoülevaatuselt läbi ei saa, määratakse sõidukile korduvülevaatus
Ka korduvülevaatusel on oma regulatsioonid
Valmistu tehnoülevaatuseks, et vältida korduvülevaatust
Tehnoülevaatus soorita Tehnoülevaatus punktides

Lugemiseks kulub sul vaid 5 minutit.

Tehnoülevaatus

Kui tehnoülevaatuselt läbi ei saa, määratakse sõidukile korduvülevaatus

Kui tehnoülevaatusel esines vigasid, mis takistavad tehnoülevaatuse läbimist, määratakse sõidukile fikseeritud aja jooksul korduvülevaatus. Siinkohal tuleb rõhutada, et korduvülevaatuseks tuleb sõiduk esitada samasse ülevaatuspunkti, kus korduvülevaatus algselt määrati. Korduvülevaatuse määrates esitatakse sõidukijuhile ka vigade nimekiri ning ülevaatuse tulemused. Korduvülevaatusel kontrollitakse, kas eelnevalt tuvastatud vead ja rikked on kõrvaldatud.

Ka korduvülevaatusel on oma regulatsioonid

Kui sõidukile on määratud korduvülevaatus, võib see piirduda kontrollkaardil esitatud puuduste kõrvaldamise kontrollimisega, juhul kui sõiduk esitatakse korduvülevaatusele järgnevalt:

Valmistu tehnoülevaatuseks, et vältida korduvülevaatust

Põhjused, miks tehnoülevaatust esimesel korral ei läbita, on tihti väga sarnased ning ise tuvastatavad. Näiteks ühed levinumad põhjused korduvülevaatusele sattumisel on vead sõiduki tuledega, vedrustuse probleemid, rehvide liigne kulumine, probleemid roolivõimendiga ja rikkis pidurid.

Vältimaks korduvülevaatusele sattumist soovitame enne tehnoülevaatust kontrollida oma sõidukil:

Lisaks eelnevale tasub kontrollida ka auto roostetaset, õlilekkeid, turvavööde ja õhkpatjade töökorda, signaali ja aku vedelikku. Nii saab teha juba ise eeltöö ning valmistuda tehnoülevaatuse edukaks läbimiseks.

Tehnoülevaatus soorita Tehnoülevaatus punktides

Tehnoülevaatuspunktides sooritatakse tehnoülevaatus vaid 15 minutiga, säästes nii kliendi väärtuslikku aega. Broneeri sõiduki ülevaatus Tehnoülevaatus kodulehel ning säästa internetis tasudes 6€!